Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legszebb, legmegható...

Mi volt a legszebb, legmeghatóbb mondat, amit eddig mondtak neked?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 20:35
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%
nem mondat volt hanem érzés! amikor a fiú akit elvesztettem de a mai napig szeretek átölelt, de úgy hogy abban a világ minden szeretete benne volt! annyira hihetetlen volt hogy akkor is elsírtam magam! leírhatatlan érzés minden szónál többet ér!
2009. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
99%

Volt több is.. Pl

Mentem hazafelé és 1 kisgyerek mutat rám,és odaszól az anyjának: ''Anyu nézdmár milyen gyönyörü...=)''

2010. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
:)
2010. febr. 22. 14:08
 24/27 anonim válasza:
100%

én nem akarom,hogy megváltozz nem akarom hogy olyan legyél mint a többi!


bármi is lesz köztünk ha vége lesz bármi miatt...és szükséged lesz rám csak szólj és segíteni fogok!


mindkettőt a barátom mondta ...21éves sok barátnője volt de én vagyok neki a legkomolyabb akit tényleg szívbőls zeret és sikerült megváltoztatnom és azt mondta hogy csak is miattam változott:)

2010. aug. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 R.I.P.kes válasza:
100%

"A legmeghatóbb mondat , amit egy legjobb barát mondhat :

- Amikor meghalok , ne gyere közel a testemhez , mert a kezem nem lesz képes már letörölni a könnyeidet ! ”

2013. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ezt én irom



Annyi év után felnőttem

Óvodában mindig szekáltak örültem hogy végre iskolába járhatok és megismertem egy tanárt akit nagyon megkedveltem magyon szép és fiatal volt de én magáért szerettem Ingrid nénit,a 3, 4 évünkben egy nagyon szigorú tanár jött alig vártam hogy 5 legyek de itt csak roszabb lett miutám 2 évem okleveles 2 éven kitűnő voltam most pedig 3 4essel a többi ötössel zártam az évet de nem ez bánt hanem az hogy Ingrid néni is 4est adott a sok 5ös után ,azóta rájöttem hogy azzal a szigorú tanárral töltöttem a legszebb évet és legjobbat jó kirándulások,gyereknap..

És még valami

Remélem Ingrid néni vagy a többiek olvassák a levelemet és Ingrid tudná hogy ezután a nagy csalódás utám is én mennyire szeretem


19/L

2019. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

A szemed,olyan mint egy tó,olyan mély félek ha túl sokáig nézem teljesen elmerülök benne



A mosolyod,az irigység fogja el tőle a Napot,fél hogy sosem ragyoghat olyan szépen



Mindenkiben ott van a bokdogság csak kell valaki hogy megtalálja


(Trollok)


Az apád egy tolvaj,lelopta a csillagotat az égről és belecsempészte a szemedbe


(Alvinnn! És a mókusok)

2019. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!