Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem nem megy ez? Miért...

Csak nekem nem megy ez? Miért nem tudok nevetni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és egy ideje elkezdett zavarni, hogy nem igazán tudok úgy igazán, önfeledten nevetni mint ahogy mások. Úgy kb boldog vagyok, nem azzal van a gond, hanem inkább azzal, hogy nekem ez valamiért nem megy, pedig megkönnyebbülnék ha menne úgy mint másoknak.

Igazábl csak egy ember miatt zavar, a legjobb barátom sokszor mondja h másokkal milyen jól elröhögcsél, és én elhiszem neki, hogy jól érzi magát velem, de azt akarom hogy az összes ember közül én legek az akivel a legjobban érzi magát, és tökéletesen boldog, mert szerinem csak ez az egy gond van köztünk, ez is csak nálam (mert am mindent megbeszélünk és más komolyabb gond nincs). Szoval kicsit féltékeny is vagyok azokra akik úgy meg tudják nevettetni, és én is meg szeretném, de ehhez szerintem előbb nekem kéne megtanulni nevetni.


Nem érdekel mások mit gondolnak, és viccesnek is tartom esetleg a dolgot, akkor miért nem tudok mégse nevetni??


2012. jún. 24. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A családtagjaid társaságában tudsz önfeledten nevetni?
2012. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na ott aztán fôleg nem tudok, vagyis még ritkábban. Van egy mostohatesóm akivel nagyon jól elnevetgélek, de nem az az igazi szívbôl jövô nevetés az sem. A többi családtag meg már nem az én korosztályom, szoval ez miatt is lehet.


És még valami... még iszok akkor sem megy...

2012. jún. 24. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, valami gátlás van benned. Próbálj meg rájönni, hogy miért nem tudod elengedni magad. Esetleg a szüleid szigorúak veled, meg kell nekik felelned mindenben?
2012. jún. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem túl szigorúak szerintem.

De rengeteg oka lehet, hogy találjam meg mi okozza ezt a gátlást?

2012. jún. 25. 15:00
 5/6 anonim válasza:

Ez lehet, hogy nem annyira lesz a kérdésedre válasz.. de én is kicsit hasonló helyzetben vagyok és én akkor tudok csak "önfeledten nevetni", ha haverok, barátok környezetébe vagyok.. ,szóval idegenek előtt nem, mármint úgy sem, ha a barátaim ott vannak. Nem lehet, hogy nálad is ez a probléma? :D

16/L

2012. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, én baráttal sem tudok, vagyis úgy igzán nem, hogy megszakadok a röhögéstől, pedig nekem hiányzik az... :S
2012. jún. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!