Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, ti mit szóltok ahhoz...

Lányok, ti mit szóltok ahhoz ha egy fiú/férfi sír?

Figyelt kérdés
Az van, hogy ha tőlem eddig ezt valaki megkérdezte mindig azt feleltem, hogy ez természetes, sőt valahol "cuki" dolog, de tegnap a barátom hívott telefonon és elsírta magát és nagyon furcsa volt!! Nem is nagyon tudtam lereagálni. Teljesen lefagytam és hát mindennek tartottam, de nem cukinak... mindezektől függetlenül sajnáltam és most eléggé bűntudatom van...

2012. jún. 24. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Aa férfiak is emberek, és vannak közülük is érzékenyebbek. Elhiszem hogy meglepődtél, én is meglepődtem volna, de amúgy semmi nagy nincs benne szerintem.
2012. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen természetes. Nem mindenki meri elsírni magát a barátnője társaságában, ezért bátor dolognak tartom. Annyira ritka és sokfelé tabunak minősülő eset az ilyesmi, hogy amikor előfordul a barátommal, nem tudom megállni, hogy ne puszilgassam. Belőlem azt váltja ki, hogy olyankor mindenképpen meg akarom vigasztalni.
2012. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetes. Jó dolognak tartom, mert olyankor látom azt, hogy neki is vannak érzései. Ettől nem lesz kevésbé férfias, az én szememben meg is nő. Emellett szerintem ehhez egy férfinak maximálisan meg kell bíznia a párjában, hiszen még is csak elérzékenyül. De persze ha naponta sírna nem viselném el. Az már úgy elég gázos. Ha a barátom sír, én átölelem, és megvigasztalom, ahogy ő is megteszi velem ha nekem van szükségem rá.
2012. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiúk/férfiak is emberek, természetes, ha sírnak néha. Nekik is vannak érzelmeik.
2012. jún. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért sírta el magát. Ha azért, mert látott egy aranyos kiscicát, kezdj el gyanakodni.

Ha azért, mert meghalt valakije vagy mittudomén, az érthető.

2012. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én is meglepődnék az biztos, de más is telefonban egy kicsit mint életben:)

De mindenképpen megérteném és vigasztalnám az biztos:)

2012. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még akkor is zavarba jövök, ha egy lány kezd el nekem sírni. Valahogy nem tudok vele mit kezdeni. Szeretném megvigasztalni, de nem tudom, hogyan kéne. Amikor fiút láttam sírni se volt másképp.
2012. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!