Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon rossz a hangom, de...

Nagyon rossz a hangom, de minden álmom, hogy egyszer énekesnő lehessek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz hangom van, énekórán, mikor kihívnak felelni, nagyon hamisan éneklek és elég bátortalanul is. Olyankor érzem is, hogy nagyon rossz. Mikor egyedül vagyok otthon akkor elvileg énekelhetnék, mivel senki sincs, aki előtt "leéghetnék", de még saját magam előtt is szégyellős vagyok ilyen téren... Van olyan, hogy rosszból jó lesz?

2012. jún. 26. 17:34
1 2
 1/12 Dilettáns döggomba ***** válasza:
53%
Képezheted a hangodat, de egy hamis hangból sosem lesz igazi különlegesség, legfeljebb egy elfogadható, hallgatható hang. Hallásod és ritmusérzéked legalább jó? Ugyanis ezek is kellenek. Ha egyik sincs, akkor... fogalmam sincs.
2012. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Saját megítélésem szerint a ritmusérzékem jó, a hallásomra is azt mondták orvosi vizsgálaton, hogy rendben van.

Egyébként néha belegondolok abba, hogy talán nem is rossz a hangom, csak bátrabban kellene csinálnom... De azt meg nem merem.

2012. jún. 26. 17:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem járj külön énektanárhoz. Kicsit drága, de ha ez az álmod akkor menj mindenképpen ,ő tud benne segíteni.

Ha nincs annyi pénzetek, esetleg járj valami hangszerre (legjobb lenne a furulya,vagy zongora) , remek zenei hallásod lesz, és nem leszel hamis, ezek mellett pedig otthon fejlesztheted magad. Énekelj a zenével,egy dalt énekelj el rengetegszer, és mikor már úgy érzed,hogy nagyon megy,próbáld meg karaokezni.

És mindenképpen bátran, tehát amikor nincs otthon senki, nyugodtan engedd ki a hangodat, nembaj ha rossz, legalább a hangerősségen javítassz!

2012. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :)


Szerintetek Adele - Rolling In The Deep nagyon nehéz dal, így elsőre?

2012. jún. 26. 18:00
 5/12 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Nos, nem pont egy könnyű dal, de gyakorold.
2012. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Próbálj meg bátrabb lenni. Magad előtt meg nyugodtan...elvégre senki sem lát.

Adele - Rolling In The Deep

Szerintem ez nagyon nehéz dal. Főleg ha nem tudsz rekeszteni a hangoddal. Ehhez különleges hang kell. Olyan rekedt fajta.

De a kitartás meghozza a gyümölcsét.

2012. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Belőled sem lesz énekes...
2012. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Próbálkozni azért szabad, nem? Egyébként netalántán te az vagy, hogy így, csuklóból megmondod a jövőt?

2012. jún. 26. 22:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt nem is mondtam, hogy ne próbálkozz. Szabad világban élünk...

Mesélj egy kicsit a te híres énekesi karrieredről. Mivel fogod elkápráztatni a rajongóidat, ha a hangoddal nem tudod? Sok tehetséges, elképesztő hanggal rendelkező személy van, akiknek nem sikerült feltörni, mert már az énekesekkel Dunát lehetne rekeszteni. Ma már a puszta énektudás is kevés, nameg ha az sincs...


UI: Miért teszel fel kérdést, ha csak a pozitív válaszokat tudod elfogadni? Akkor tessék: Persze, hogy lehetsz énekesnő. Meg tudod csinálni. A jó hangot tanulni is lehet. Töltsd fel néhány műved a youtube-ra, hadd kacagjanak rajtad.

2012. jún. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem leszek énekesnő, és így utólag visszaolvasva elég hülyén is fogalmaztam meg, szóval ezért én kérek elnézést. Másban jobb vagyok (rajz, irodalom), ezért ebbe az irányba szeretnék továbbtanulni, de gondoltam azon a borzadály hangomon is javítok valamennyit... :D
2012. jún. 27. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!