Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehetek ilyen? Nem értem

Miért lehetek ilyen? Nem értem

Figyelt kérdés

Először is bocsi, nem tudom, hová rakhattam volna ezt a kérdést...

A helyzet a következő: Nem értem magamat. Sok mindent leginkább azért csinálok, hogy elmondhassam magamról: én ezt már csináltam. Néha persze az élvezet kedvéért is, vagy mert szeretem azt csinálni, de általában az vezérel, hogy ha kérdezik, pl. csináltam-e .....-ot, akkor büszkén rávághatom, hogy igen.

a ..... helyére bármit be lehet képzelni, ami nem perverz, és nem oltári nagy hülyeség.


2012. jún. 26. 21:13
 1/3 wml90 ***** válasza:
mi a baj azzal, ha mindent kipróbálsz? inkább az lenne a tuti, ha videó felvételt csinálnál mindenről! híres lehetnél youtubeon..
2012. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi ez nem csak veled van így, már én is csináltam ezért dolgokat.
2012. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Azt hittem, ez ilyen "önző féle dolog", vagy mi.. Nem tudom megfogalmazni.
2012. jún. 27. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!