Mit tegyek ekkor?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és én is bejövök neki,de valószinű ,hogy járni fogunk.Csak fogunk kimenni és ott lesz a barátnőm is és én attól tartok,hogy a bnőm jobban fog tetszeni neki ,mint én.Mit tegyek? Folyton ez jár a fejemben.Félek ettől,hogy valóban így lesz.És ha igen?

2012. jún. 26. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod. Ha a fiúnak nem tetszenél, akkor azt megmondta volna. Sokkal valószínűbb, hogy tényleg kellesz neki, hiszen ha nem így lenne, nem lenne randi sem.

Ha biztosra akarsz menni, tegyél sok olyan dolgot, ami imponál a srácnak, hogy mielőtt kimentek, még jobban megkedveljen téged. Az ember általában az első és az utolsó benyomás alapján ítélkeznek (részben), és ha az jár majd a fiú fejében, hogy milyen rendes/cuki/helyes csaj vagy te, rá sem néz majd a barátnődre :) Sok sikert!

2012. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd jobban bejön neki, akkor egyébként sem működött volna az a kapcsolat. ez vigasztaljon :)
2012. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!