Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy váljak le a szüleimről? 19/L

Hogy váljak le a szüleimről? 19/L

Figyelt kérdés
mert ugye előbb utóbb mindenkinek le kell válnia a szüleiről, elkezdeni a saját életét. de mi van, ha én nem tudok leválni? nagyon szeretem őket, és mivel alig vannak barátaim, szinte ők az egyetlen társaságom mostanában..:(
2012. jún. 29. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Leválni az űrhajók szoktak az űrállomásról, vagy a repülők a kötelékről. :D

Miért kéne elválnod tőlük? Nincs ez előírva sehol.

2012. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor kell "leválni" tőlük, ha tényleg úgy érzed, hogy képes vagy magadról gondoskodni stb, de úgy kényszerből ne csináld. :)
2012. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na msot jót röhögtem:DDD amúgy elválnit akartam írni, nem tudom, hogy miértírtam leválnit:DDDD
2012. jún. 29. 14:41
 4/10 wml90 ***** válasza:
azt írtad, h bírod őket, akkor miért akarsz onnan elmenni? ne dobd el a jót 1 kétséges dologért... amúgy a legtutibb az, ha valakivel összecuccolsz, v összeházasodsz.
2012. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát de ez az, hogy nem tudok elválni tőlük, pedig ha egyszer elköltözök, akkor nem fogom látni őket minden nap, legjobb esetben is csak pár havonta. én ezt értem elváláson, hogy önálló leszek
2012. jún. 29. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Költözz hozzám ;)
2012. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

meg tudlak érteni, én 20 éves vagyok, de eszem ágában sincs elköltözni itthonról, nagyon szeretem a szüleimet. édesanyám is így érzett ennyi idősen, mesélte, hogy 26 évesen magára parancsolt, hogy most már itt az idő, és nagy nehezen elköltözött otthonról. nehéz volt neki, de szép lassan megszerette, és hamarosan összeismerkedett apukámmal :) szóval menni fog neked is, nem kell siettetni.

20L

2012. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
költözz hozzám,és majd meglátogatjuk a szüleidet kéthetente. :D
2012. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vágd el a köldökzsinort
2012. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csak az eleje lesz nehéz, én pont annyi idősen költöztem el otthonról mint most te , nem volt könnyű de csak az első 1-2 hónapban , pedig minden héten 1x hazamentem.

de simán belevághatsz , viszont csak akk ha úgy alakulna az életed

2012. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!