Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti találkoztatok már másokkal,...

Ti találkoztatok már másokkal, akiket neten ismertetek meg? Vagy találkoznátok mással akit neten ismertetek meg?

Figyelt kérdés

Ha már volt ilyen, mennyi idő után találkoztatok vele?

Ha lehet mindkettőtök korát írjátok oda:)(amennyi idősek voltatok a találkozáskor)

Köszi!:D


2012. júl. 1. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, a legjobb barátom a netről ismerem, méghozzá innen Gyakorikérdések.hu ról, én 17 és fél vagyok ő meg 16 és fél, de annyi mindenben hasonlítunk... am 1 hónap után találkoztunk egymással. :)

Ha érdekel vmi még akk szólj xD

2012. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyik legjobb bnőmmel. Nyárra beszéltük meg az első talit(tavaly). Ez kb 4 hónap után :)
2012. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

utolsó vagyok

16 voltam ő 20

2012. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én egyszer akartam találkozni valami nővel de aztán kiderült, hogy Ő kb. 35 én meg 12 voltam. Legutóbb én voltam 18 és a lány 15. Legközelebb már lehet velem egyidős lenne, de igazából rá kellett döbbenjek nem akarok én szinte senkivel találkozni, legfeljebb pár külföldi taggal akikkel közös hobbink van, a régi videojátékok. De megosztok veled egy legendát, a régi jatek.hu-n állítólag megismerkedett egy pár, és pár év múlva bizony a lány keze meg lett kérve a fiú által. Csodák csak anno voltak, már nincsenek :)

Bár osztálytársaim találkoztak a WoWos guildtársukkal, aki valami Szegedi alak volt. Ők meg Szegedtől egy fél világra laknak :D

2012. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Volt szobatársam WoW ról ismerte meg a mostani pasiját. 2-3 éve vannak együtt és össze is költöztek
2012. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a párom ott ismertem meg. 26vesek voltunk. 2 hét után találkoztunk, azóta is együtt vagyunk (2 éve), már együtt élünk, a közös jövőt tervezzük :) Megfelelő óvatosság mellett ez is egy remek ismerkedési forma. Nem mindenki szeret "bulikba" járni, vagy utcán ismerkedni.
2012. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Óóó köszönöm szépen a válaszokat!:D nagyon jópofa kis sztorik:D

Igen, kedves utolsó én épp ilyen vagyok és én is találka előtt állok, szóval ezért kérdeztem,kíváncsi voltam a többiek tapasztalatára:)

egyébként 18/L

2012. júl. 1. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!