Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor fogjuk igazán érezni,...

Mikor fogjuk igazán érezni, hogy felnőtté váltunk?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre inkább komolyodtam, mások a meglátásaim és a gondolkodási módom.úgy érzem elég érett vagyok ahhoz ,hogy dolgozzak és egyedül elláthassam magam a családom nélkül is, de persze még tanulni akarok és menni egyetemre. csak ha úgy hozná a sors én tudnék magamról gondoskodni. 16L
2012. júl. 3. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne akard érezni, inkább tanulj...
2012. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felnőtté válás biztos jele, ha már nem kell csillapító ahhoz, hogy enyhüljön a láz.
2012. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor jól éreztem:)
2012. júl. 3. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor vagy felnőtt, ha betegen nem maradsz ágyban, hanem mész a dolgodra.
2012. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2xSü ***** válasza:

Akkor vagy felnőtt, ha szívesen lennél újra középiskolás gyerek, de ezúttal máshogy csinálnád. ;-)


Viccet félretéve szerintem az ember akkor érzi magát felnőttnek, ha van kialakult világképe, tapasztalata, tudja hova tart és el tud oda jutni egyedül is. Tudja, az élet ilyen-olyan helyzeteire hogyan reagáljon.


16 évesen 16 éves akarj lenni, mert az jó. Persze jó, hogy benned van a vágy, hogy önmagad ura legyél, de még korai. Gondolom valamiért nem érzed magad teljesen jól a jelenlegi helyzetedben. Old meg a helyzetet és élvezd életed legjobb korszakát.

2012. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó félre értettél engem.

én szeretek 16 éves lenni csak a felfogásom másabb, mint a többi 16 évesnek.

2012. júl. 4. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!