Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt hiszem hülyeséget tettem....

Azt hiszem hülyeséget tettem. Hogy hozzam helyre? Teljesen kivagyok!

Figyelt kérdés

Mostanában nem vagyok túl jól lelkileg. Problémáim vannak, egyes dolgokba bele vagyok betegedve. Evészavaraim is voltak, de úgy ahogy kilábaltam belőle. Viszont most elkezdtem vagdosni a lábam. Ma először. Tudom, hogy butaság, nem szabad és lényegében nem lesz jobb tőle semmi, de akkor is valahogy olyan jó érzés volt. Holnap találkozok a barátommal, és ha meglátja.... Márpedig meg fogja, mert olyan helyen van. Én nem akarok rászokni! Ezt is már bánom! Viszont úgy érzem, hogy megint meg kell tennem. Mit csináljak? Segítsetek kérlek! :'(((

20/L


2012. júl. 3. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan lelki problémáid vannak, amihez célszerű lenne igénybe venni szakember segítségét.
2012. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem dobd a pasidat,és keress valaki jobbat helyette.

A vágásra meg azt hazudod hogy borotválkoztál vagy hogy kipróbáltad a borotvát.

Mesélj mi bánt Téged?

2012. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A pasim szinte tökéletes, csak előre látom, hogy milyen fejet fog vágni ha rájön :S És nem hiszem hogy elhinné, hogy a 9 vágás egymás mellett véletlen, máshol pedig semmi baleset nem történt.

Hát, a fő problémám az anyukám. Úgy kezel, mint ha a tulajdona lenék. Két éve, pályaválasztáskor nem engedett arra az egyetemre ahova akartam menni. Akkor kezdődött mindent. Megszabja hogy kikkel barátkozhatok, hogyan öltözködjek, hogy álljon a hajam (többnyire ő akarja megcsinálni is). A barátaim nagy részétől el vagyok tiltva. Ha ellenkezni merek vmiben fenyeget, hogy ahol csak tud keresztbe tesz nekem ha nem fogadok szót. Kiszemelt egy srácot, aki ilyen kis divatmajom, a plázababákra bukik, anyám olyat akar belőlem varázsolni... Kb utcalányt akar belőlem csinálni, hogy tetszek ennek a gyereknek. A barátomról pedig nem tud, mert nem szereti. Pedig nagyon rendes srác. Nem is ismeri, de el vagyok tőle tiltva. Egyszer megpróbáltam a tudtára adni, hogy összejöttünk, de nem végződött jól. Megvert. Már ellenem hangolta az egész családot. Folyamatosan piszkált a súlyom miatt, pedig nem vagyok kövér. Nincs lehetőségem elköltözni, semmi pénzem nincs, munkát pedig nem tudok vállalni, pedig nagyon szeretnék. És már annyira ki vagyok borulva anyámtól, hogy nagyon. Velem mindig csak üvöltözik minden kis apróságért :( Ja, és utál, ezt egyszer a szemembe is mondta :'(

2012. júl. 3. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Áruld már el, mi olyan jó a magad vagdosásában?
2012. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na figyu!

próbálj meg munkát találni és valahogy lelépni otthonról.

Ebbe avassad be a pasidat is mert hátha tud segíteni.

Ha elég érett és szeret Téged akkor felajánja hogy költözzetek össze vagy albi vagy akármi.

Rokonokhoz nem tudsz menekülni ha úgy adódna?

Tudod az a baj hogy nem csináltál elég balhét!hagytad magad hogy kötélen rángassanak!Ezért vagy összebalhézol keményebben és abbahagyja ha látod hogy hogy nem hagyod magad vagy rosszabb lessz és mindenféleképpen másik lakhelyet kell keresned magadnak.

Ne legyél ennyire feszült otthon,próbálj meg nyugodt lenni.

Én is vagdalós voltam de akkor már tényleg ideghatáron túl voltam .Ezen a sanax segített de ezt nem ajánlom mert nehéz róla leszokni.

A pasiddal beszld meg ezt nyugodtan ha szeret téged akkor úgy szeret ahogy van és segítőkész lessz.

Minden jót!

Szia!

2012. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A barátom mindenről tud. Anyukám idegrohamairól is, és arról is, hogy őt kifejezetten utálja. Az összeköltözés sajnos nem megy, mert elég messze vagyunk egymástól, és két külön városban vagyunk egyetemisták. Leghamarabb egy év múlva tudunk összebútorozni.
2012. júl. 3. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, az Istenért, ne hagyd magad!

És ne magadon állj bosszút, mert anyád nem normális!

2012. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos saját bőrömön tapasztaltam ezeket a nevelési módszereket. Ebből csak a megfelelő partner közreműködésével lehet menekülni, magyarul vagy összebútorozni vagy összeházasodni. Mivel mind a ketten egyetemisták vagytok és távol vagytok egymástól, az albérlet szóba sem jöhet. Nagyon nehéz jó tanácsot adni. Én egyszerűen férjhez mentem. De ti hiába teszitek ezt, sajnos akkor is kénytelen vagy pénz híján a szüleidnél lakni. De állj a sarkadra. anyád ugyan nem fog megváltozni, de meglesz az a jó érzésed, hogy nem hagytad magad. Fel a fejjel!
2012. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit vesztesz, ha nem hagyod magad?

Ha meg akarnak ütni, kapj elő valamit, és ha hozzád ér, úgy üss oda, hogy kifeküdjön.

Nem vagy te állat, rühös kutya.

Ezen kívül pszichológus sürgősen, csoportterápia, de ha pesti vagy, önsegítő csoportba is elmehetsz, ami fog segíteni.

2012. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!