Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Neha megfordul a fejemben,...

Neha megfordul a fejemben, hogy mivan ha leszbi vagyok? Nagyon felek a gondolattol is. Megtortenhet ez?

Figyelt kérdés
17 vagyok lany, es eddig 2 baratom volt, nagyon sok srac van aki tetszik, de mivel szegyenlos vagyok nemnagyon tudok kezdemenyezni, sott ha kezdemenyeznek, meg folytatni se...A gondolatatol is felek, hogy mi van ha leszbi lennek, nehez volt ravegyem magam, hogy ide is kiirjam ezt a kerdest. Igaz, hogy neha megnezem a lanyokat is, de en azthiszem hogy csak a ruhajukat/hajukat..stb (amin en is valtyoztathanek, mert tetszik hogy all egy masik csajon). Nemtudom mit gondojak ezzel kapcsolatban. Nem buszkesegbol, de tobb sracnak bejovok, nekem viszont pont ok nem tetszenek. Folyton nyaggatnak, hogy miert nincs mar baratom, keressek mar valakit...Szeretnem tenyleg, de nincs olyan most aki tetszene, amugy meg nincs ertelme. Remelem hogy ezert van ez a dolog, es nem azert mert leszbi lennek ?!?!
2009. júl. 10. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy leszbi, csak nem állsz össze akárkivel. Nincs ezzel semmi baj. Régen engem is folyton azzal cseszegettek, hogy miért nem jövök már össze valakivel. Hát miért? Mert nincs épp olyan, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak. Sz*rd le az embereket.
2009. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha leszbi vagy akkor csak a lányok tetszenek, beléjük tudsz szeretni, el tudsz képzelni velük egy kapcsolatot, és a szexet is. Ha nem így van akkor nem vagy az. Márpedig úgy tűnik te inkább ellenük vagy.

Egyébként semmi baj a leszbikkel sem, nem értem miért lenne baj.

2009. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy leszbi, max bi...nálam is pont ez a helyzet 17 éves vok eddig csak 2 barátom volt, nem nagyon merek kezdeményezni, ha vlkinek bejövök akkor húzom a dolgokat, pedig mikor még nem tudtam, h tetszek a srácnak azelőtt teljesen odavoltam érte...hát én se nagyon értem ezt a helyzetet...jah és még tetszik az uncsim (lány) is, igaz ő a legjobb barátnőm is de azért szoktunk perverz dolgokat csinálni...de attól még heteronak tartom magam legalább is 75%-ban :))

Nah de visszatérve rád légy bátrabb és ha találsz vlkit aki tetszik és akinek te is tetszel akkor kapd el, csak a félelem gátol, de ha meg se próbálod legyőzni a félelmet akkor soha se fog sikerülni...igenis kell kezdeményezni nem mindig de néha...te egy erős független lány vagy vedd a kezedbe az irányítást! Csak bízz magadba és minden menni fog!

2009. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pontosan ez van velem is,16 éves fiú vagyok.Szóval Font Pordítva:D van ez az egész nálam.Higgadj le,gondolj bele jobban kivel is szeretnél együtt lenni(melyik nemmel).És inkább ne is foglalkozz ezzel a leszbikus dologgal,csak próbáld élvezni az életedet,és meglátod hogy minden megváltozik.Én már ezen az úton vagyok,remélem minden rendben lesz Veled:)
2009. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!