Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan várhatunk el tisztelete...

Kroton kérdése:

Hogyan várhatunk el tiszteletet olyan emberektől akik mindenből viccet csinálnak? És sértegetnek másokat?

Figyelt kérdés
Ezt azokra a nagy dumás humorosnak képzelő emberekre értem akik állandóan leszólnak másokat és ettől viccesnek érzik magukat! Hogy bánhatnánk ilyenekkel tisztelettel ha ők se tisztelnek minket? (viselkedjünk úgy velük ahogy ők velünk?)

2012. júl. 8. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, és azért ilyen hülyék ezek az emberek, mert keveset maszturbálnak. Én tudom, mert amikor hosszabb ideig nem nyúltam magamhoz, tiszta hülye voltam. Frusztrált meg neurotizált. Ezért kell maszturbálni. Ez egy tanítás lehet.

Tehát elő a pajszerekkel fivéreim! Mindent bele!

2012. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberektől nem lehet elnyerni a tiszteletet, mivel általában mindenkit lenéznek. Maximum félelmet érhetsz el náluk verekedéssel, vagy ha jobban menőzöl de az meg nagyon idióta lenne.
2012. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!