Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha rájöttem, hogy Superman...

Ha rájöttem, hogy Superman akarok lenni de reálisan még arra sincs esélyem hogy Magyarország kapitány legyek akkor mit tudok tenni hogy ez ne törjön meg lelkileg és hogyan éljek átlagos életet?

Figyelt kérdés
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ tönkre tesz ez a társadalom 2000 évvel ezelőtt még nyugodtan vadásznék az öregemmel és nem lennének ilyen gondolataim.Mire jó az önismeret?
2012. júl. 10. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Most átlagos akarsz lenni, vagy szuperképességeket akarsz?

Ha az utóbbi, akkor kezdj el foglalkozni a tantrikus buddhizmussal, jógával, de nem csak házilag, hanem kimenni Indiába.

2012. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet bár nem hiszem hogy belevágok, röghöz kötött vagyok. :)
2012. júl. 11. 13:19
 3/3 anonim válasza:
100%
a kérdésem: miért akarsz az lenni? szerintem fontos az ok. pl. a szuperhősök mindig segítenek az embereknek, ezt te is megteheted! ;)
2012. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!