Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egész nyáron unalom? Vagy...

Egész nyáron unalom? Vagy inkább egyedül elmenni valamerre?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban születtem. Amíg líceumos voltam, két barátom volt. Nekem ez bőven megfelelt...együtt mentünk mindenhová, sosem akartam szerezni egy csomó havert, akikre majd számíthatok, ha akarok valakinek fizetni.

Jött az egyetem és különváltunk. Én elmentem az egyik városba, ők meg egy másikba. Eddig a nyarakat együtt töltöttük. Az idén azonban kaptak valami nyári munkát, és nem jönnek haza. Én nem is kerestem, mert egyetem közben készítek fel iskolásokat matekból...abból nekem jön a pénz. Na de most itt vagyok egyedül, és már mindjárt egy hete csak az üzletig mozdultam ki. Egyedül meg nem mennék semerre.

Még vannak ismerőseim, mivel nem voltam soha egy bennülős típus. Az említett barátokkal állandóan jártunk bulikba, ahol megismerkedtem pár emberrel. De ezek csak olyanok, hogy az utcán találkozunk, köszönünk, max megkérdezzük egyik a másikat, hogy hogy van. Még telefonszámuk sincsen.

Mit tehetnék, hogy ne legyen ennyire unalmas a nyár?



2012. júl. 15. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
keress munkát, ha nem is a pénzért, de ott is emberek vannak...
2012. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvass, fess, sportolj, keress valami hobbit.

Dolgozz, mondjuk egy kocsmában. Hirtelen sok ismerősöd lesz :)

Tanulj új dolgokat: új nyelvet, új sportot, vegyél valamilyen hangszert.

Járj el fesztiválokra :)

2012. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt a kisvárosban felnőttek sem kapnak munkát nem, hogy én. Még alkalmi munkát sem.

Fesztiválok itt nincsenek...viszont egyedül nem mennék el egy fesztiválra sem. Az tökunalmas. Oda mindenki csoportosan jár.

Hobbim van. Viszont azt számítógépen kell csináljam (képfeldolgozás...az államvizsgámhoz kell), és kicsit unalmas minden nap bent ülni és ezzel foglalkozni. Főleg, hogy az ablak mellett van a gép, és látom az embereket kint sétálni.


Köszi, hogy akartok segíteni.

2012. júl. 15. 18:06
 4/5 anonim válasza:
Remélem végül nem lett unalmas a nyár. :-)
2013. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
túléltem...
2013. márc. 16. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!