Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unatkozom, mit kezdjek az...

Unatkozom, mit kezdjek az életemmel? Nagyon szét vagyok esve.

Figyelt kérdés
Nem csak most állandóan. Nem szórakoztathatom magam mosogatással:/ már nagyon unalamsak ezek is..Semmi nem okoz nekem örömöt borzasztó ez már.. szerintetek mi az oka?
2012. júl. 16. 15:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
Depresszió. Hány éves is vagy?
2012. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű? Sokszor érzem magam én is így, így sajnos nem tudom elmondani mi lehet az oka, ezt magadnak kell megtudnod, magadnak kell változtatnod ezen a helyzeten, más nem teszi meg helyetted.
2012. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok,de a korom nem szívesen árulom el azt kapnám,hogy buta kamasz vagyok..pedig már évek óta fenáll ez. orvoshoz nem tudok menni nincs pénzem rá sajna
2012. júl. 16. 15:52
 4/15 anonim válasza:
Egyedül vagy? Ne legyél egyedül. menj el egy olyan helyre ahol magadhoz illő társaságot találsz? Nem tudom fiu lány,férni nő vagy e-, de minenképpen olyan társaságba menj ami korodnak, nemednek megfelelő. Pl. Sport rendezvény, ott biztos az első órában találsz hozzádillő, leendő ismerőst, nagyon jó kapcsolatteremtő elfoglaltság. Biztos van a te településeden is müv.központ. Nézdd meg, hogy milyen szakkörök, klubbok vannak és iratkozz be valamelyikbe. Menj el egy könyvtárba, ott is nagyon sok ismeretséget köthetel. Vagy ha nagyobb településen laksz menj el moziba, szinházba. Vagy pl. az én egyházamba (Ref.) minden korosztálynak vannak rendszeresen rendezvényei,heti szinten, kis ifi, nagyifi, női kör, baba-mama kör, nyugdijasoknak is van. Szóval csak ne legyél egyedül!!!!! Az egyedüllét az élet a gondolatok megrontója, mert akkor csak magaddal foglalkozol és csak magadat sajnálgatod. Szeretnék segiteni, irjál még magadról!
2012. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Mihez érzel tehetséget? Azt erősitsd magadban, akár egy klubbon, vagy egyéb társaságon keresztül.
2012. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de mit írjak?:/ én se tudom mit akaork kezdeni magammal
2012. júl. 16. 16:07
 7/15 A kérdező kommentje:
semmiben sincs..nagyon jól tudom magam sajnáltatni és hisztizni ezen kivül..
2012. júl. 16. 16:08
 8/15 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2012. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
velem is ez van pedig én már 20 vagyok :(
2012. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olvass. Ezzel az idődet is töltöd, ha épp olyan könyvet olvasol, talán még meg is tud nevettetni. :) Ha nincs, keress egy korod béli fiút/lányt, akiben megbízhatsz, és próbálj vele összebarátkozni. Hisz mindenkinek az életében kell egy olyan biztos pont, ami mindig védelmet, és vigaszt nyújt. Egyébként biztosan tehetséges vagy valamiben, csak még nem fedezted fel miben. Kezdj bele olyan dolgokba, amit még nem csináltál, hátha megtalálod. :)
2012. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!