Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan használjam fel ezeket...

Hogyan használjam fel ezeket ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy nagy problémám, de előtte leírnék egy-két napomat, mert kell hogy megértsétek.

Az életem körülbelül:

Felkelek, elmegyek dolgozni. A munkám irodai egy emeleti épületben, mellette bedolgozom egy infos cégnek és dolgozom még ügyintézőként, illetve hobbiból edzősködöm. tanulok angolt,németet,villany és autószerelést, számítástechnikát és hasonlóakat. Ezután edzés van. kondi,küzdősport,jóga vagy szimplán intervallum kardió. Este hazamegyek, főzök(általában kinézek valami új dolgot a szakácskönyvből) és beesek az ágyba. Ezzel nincs is gáz.

Hétvégente reggel edzés, utána nagybevásárlás a hétre, délután lazítás , este elnézek valami kiállításra,könyvtárba valami kultúrcuccra vagy ha utcabál van az is megfelel. Ha haverokkal összejövünk általában elmegyünk aquaparkba, vagy önkénteskedni vagy lovagolni vagy valami olyan dolgot csinálunk amit előtte sosem(pl. elmentünk hegyet mászni).


A problémám az, hogyha megkérdezik hogy mi a munkám(ami egyébként nem egy nagy valami): Ha elmondom, az nem bejövős a csajoknak. Ha elmondom h három helyen dolgozom, rögtön elkezdenek méregetni vagy kételkedni...és ha megkérdezik mi a hobbim, nem tudok válaszolni mert rengeteg van és általában úgy sikerül előadni, mintha semmit nem csinálnék.

Hogy tudnám az életemet érdekesen feltüntetni? Mert szerintem annyira nem gázos,unalmas.

ui.: A diszkó felejtős, fiatalon volt benne részem elég durván, de már unom. :)


Köszönöm a válaszokat.

22/F


2012. júl. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy most leírtad, csak nem kell napra bontani. Elmondod mi minden érdekel stb. stb. Ne várd meg míg elkezdenek mérlegelni, kontrázz vissza és kérdezd meg ő mit csinál.
2012. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x) ***** válasza:
Szerintem meg tök jó hogy ennyi mindent csinálsz. Mi lányok szeretjük ha egy pasi izgalmas. Sorold föl nekik nyugodtan hogy mennyi izgis dolgot csinálsz. Ha bejön a csajszi akkor vidd is el valami ilyen random izgalmas programra. Szerintem mondd el nekik ezt az egészet úgy ahogy leírtad. Csak közben azért hagyd őket is szóhoz jutni, kérdezz az ő hobbijukról is. :)
2012. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezik ezek után mit csinálsz az életben mond azt,ha megismersz majd megtudod
2012. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég pörgős életed van így a leírásból, erről mind tudsz ismerkedésnél beszélni a lánynak. Ne szégyellj semmit, mert az később úgy is kiderül. Ezeket a dolgok mind szépen lassan adagold a kiszemeltnek és nem lesz semmi gond.

22/F

2012. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd el a fő munkád, vagy amelyiket a legérdekesebbnek tartod és mondd hogy dolgozol még mellette máshol is. Ha érdekli rákérdez.

Ha a hobbid kerül szóba, mondd, hogy sok, vagy nagyon sok van. Ha érdeklődőnek tűnik vagy rákérdez, sorold fel. Vagy válassz ki 2-3 érdekesebbet és azt mondd.

Szerintem.

(Az rosszabb, hogy az emberek megkérdezik mit dolgozok, azt kell mondanom, hogy semmit, mert semmit. Utána meg elkezdenek faggatni.)

2012. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!