Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unalmas, besavanyodott,...

Unalmas, besavanyodott, monoton, egyforma minden napom. Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 09:24
 1/9 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mit csinálsz? Dolgozol, tanulsz, vagy egyik sem? Ház, kert, család, gyerek? Mert ha ezek vannak (lennének), egyetlen nap sem egyforma és főleg nem unalmas!
2012. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lassan 20 éves vagyok, dolgozom, de az is már unalmas ( nem kötött, de mégis unalmas ). Gyerek, barátnő, ház, kert, autó nincs.
2012. júl. 19. 10:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor csajozz be, szerezz barátokat! Ők majd megszínesítik a mindennapjaidat!
2012. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvass, fejleszd magad.
2012. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miben?
2012. júl. 19. 12:04
 6/9 anonim válasza:
Első vagyok: pl. járj el társaságba, bulizni, esetleg - ha úgy állsz anyagilag - iratkozz be egy tanfolyamra (pl. valami nyelv, számítógép, vagy más, ami érdekel; az ELO-nál - Európai Levelező Oktatás elég jó áron vannak online tanfolyamok, örömmel töltenek majd el a sikerélmények), gyűjts bélyeget, ha van rá lehetőséged, járj sportolni a haverokkal (konditerem, focipálya), csinálj magadnak egy kis kertet zöldségekkel, gyümölcsfákkal, virágokkal és rendezgesd (én imádom csinálni), barkácsolj valami újat a ház körül, ami csak a Te kezed munkája, stb.
2012. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Honnan írsz?

22/F

2012. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szfvár mellől.
2012. júl. 19. 17:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem az az életem... Már AWWH! Baromi jóóóó :D
2012. aug. 3. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!