Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti milyen 'jópofa' dologgal...

Ti milyen 'jópofa' dologgal tettétek egyedibbé a naplótokat?

Figyelt kérdés

A kérdés persze azokhoz szól, akik naplót írnak. :-D

Am olyanra gondolok, mint pl.

A Szent Johanna Gimiben Reni mindig pontozza a dolgokat, meg ilyesmi.


2012. júl. 24. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pár oldalanként rajzolgatok bele..így az évek során azt is látom, hogy fejlődik a rajztudásom...mondjuk ez nekem azért aktuális, mert rajz művészetibe jártam egy darabig:)


Aztán szoktam pár kisebb emléket beleragasztani..pl: képek, legjobb bnőmtől kapott "best friend"-es karkötő papírtokja meg ilyesmik...


Aztán tartok heti lezárást..összegzem a hetet és , hogy milyen volt, mit értem el, mire jöttem rá stb...


Meg van, hogy célokat is beleírok..azok a "céllapok" ...aztán havonta lezárom, hogy miket "húzhatok ki" a "céllapokról"....


Most hirtelen ennyi jutott eszembe..:)


16/L

2012. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én titkos írást használok(különböző minták),amik szerintem már eleve egyediek és feldobja a naplót,de matricákat is szoktam bele ragasztani
2012. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Jöhetnek még ;)

2012. júl. 24. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én anno amikor naplót írtam, mindig címet adtam egy napnak:D De akkoriban mindig minden miatt rossz kedvem volt, úgyhogy mindig valami depis cím jött ki. Meg szivárványokat rajzolgattam szinte minden oldalra és leírtam egy dalból egy adott részletet, ami éppen tükrözte a hangulatomat.
2012. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 X-atosz ***** válasza:
Én pl nevet adtam a naplómnak: így mindig olyan érzés volt, mintha levelet írnék egy távoli ismerősömnek. :)
2012. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!