Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te, hogy reagálnál, ha megisme...

Te, hogy reagálnál, ha megismernéd az egyik kedvenc együttesed valamelyik tagját? Mármint baráti szinten.

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm most ilyen szerencsés volt, de szerintem ő nagyon higgadtan kezeli, azt mondja, hogy csak mégjobban szereti a bandát.

Szerintetek ti hogy reagálnátok erre? Találkoztatok már civilben olyannal akiért rajongtok?


2012. júl. 26. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

magyar együttes?!

hát először azt hinném, hogy álmodom.

De szerintem az a "rózsaszín köd"... az hogy ő a példaképem, szerintem elmúlna, ha megismerném az igazi arcát, hiszen a kedvencemre úgy tekintek, mintha tökéletes lenne, de mivel közelről ismerném ezért kiderülne, hogy Ő sem tökéletes, ahogy senki sem! :)

De persze ennek ellenére szeretném a hibáival együtt!

2012. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, magyar. :)
2012. júl. 26. 01:06
 3/4 anonim ***** válasza:

De jó neki:))

Hát, ha a kedvenc együttesem kedvenc tagját megismerném... Nem is tudom:D Igazából két ilyen ember van, és mindkettejüket nagyon szeretem, úgyhogy valószínűleg eleinte totál kikészülnék, aztán gondolom idővel megszoknám, hogy ismerem őket, de ettől még ugyanúgy tisztelném és szeretném őket szerintem, csak megismerném őket igazából, nem pedig csak úgy, amilyennek most gondolom őket.

Sajnos nem találkoztam még velük:( Még olyan együttes tagjaival sem, akik nem a kedvenceim, de hallgatom őket:D

2012. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dave Murrayvel szerintem jól ellennék.
2012. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!