Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy békénhagyj...

Mit csináljak, hogy békénhagyjanak?

Figyelt kérdés
sokáig kocsmázós voltam, mert nem szeretek táncolni és egyszerűen zavar a sok gyökér aki azon éli ki magát, hogy ismeretlen csajokat fogdos és gagyi ismerkedős szövegekkel igyekszik levenni őket a lábukról. aztán elkezdtek cs.szegetni, hogy én miért nem járok diszkóba és hogy a kocsmák fiúknak valók satöbbi, úgyhogy elmentem egy helyre egy fiú rokonommal és pár haverral. egy hét múlva azt hallottam vissza, hogy egy csomó fiúval táncoltam és hogy mekkora ribanc vagyok. az a csomó fiú mind haver volt (valamint rokonom) és sosem kavartam velük. akkor folytassam a hétvégi kocsmázást?

2012. júl. 28. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen hülye emberekkel nem kell foglalkozni.Keress más fajta társaságot.persze ezt csak mondani könnyű,de muszáj.Nem fogsz tudni mindenkinek szimpatikus lenni és megfelelni,de nem is kell megfelelned önmagadon és azokon az embereken kívül,akiket megválasztasz megfelelned.Ilyen mindenféle diszkós fogyatékosokra ne adj,inkább legyél büszke rá,hogy ebben a szar világban nem vegyültél el teljesen az idióták közt.
2012. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kis hülyék... -.-"

Csak hazudoznak mert nincs jobb dolguk!

2012. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Üsd meg őket. Én is ezt szoktam, és akkor mindenki tudja, merre hány métert...


16/F

2012. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
keress más társaságot és ne foglalkozz velük..
2012. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogj egy gépfegyvert és .....
2012. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát jó, újrakezdem a szarok rá technikát, köszi a tippeket;)
2012. júl. 30. 19:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!