Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elöfordult mar, hogy egy...

Elöfordult mar, hogy egy problemarol senkivel nem tudtatok beszelni, mert egyszerüen senki nem ertett meg benneteket? Mi volt a gond?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfodult már. Sokszor érzem azt hogy nem ért meg senki, ezért írok naplót. De sokszor már magam se tudom, hogy mi bajom van. Szóval hiába várom, hogy megértsenek.

17/L

2012. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából általában nem szoktam túl sokat beszélni a problémáimról, úgyhogy ilyen gondjaim sincsenek.
2012. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod kiöntheted privátban, hogy mi bántja a lelkedet. :) Nem fogok bunkó módon reagálni ne félj, és amúgy is anonim vagy ezen az oldalon. :) És én mindent meg tudok érteni. :D
2012. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Megkerdezhetem, hany eves vagy?
2012. júl. 30. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
16
2012. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó, tudnád hány ilyen eset volt már... Amit próbálj ki szerintem, az a "problémafüzet". Ez arról szól, hogy a problémáidat leírod egy füzetbe. Ha pedig betelt, vagy tartsd meg, vagy pedig ha valamelyest fel akarsz szabadulni, semmisítsd meg. (Nem a kidobásra gondolok, mert az semmit nem segít. Tépkedd szét, esetleg ha valamikor szabad tűz közelébe kerülsz, mondjuk egy táborozás során, dobd a tűzbe. A lényeg, hogy fizikailag szabadulj meg tőle, ne mentálisan!)

Én a mai napig ezt szoktam csinálni, és segít. Ha esetleg megpróbálod, remélem neked is fog. :)

2012. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nálam szinte életstílus. tulajdonképp a művészet nagy része, meg a naplózás arról szól, hogy az emberek egy részét sosem fogja megérteni senki. ez nem egy olyan világ, ahol érdekli az egyik embert a másik, főképp nem önzetlenségből, segíteni vágyásból, és ha még akarnának, sokan tényleg nem tudnak megérteni, de valójában nem is akarják, mert mindenkit csak a saját maga dolga érdekli.
2012. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!