Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy csajjal félreérthető úgy...

Egy csajjal félreérthető úgy elkezdeni ismerkedni, hogy haverként, barátként akarod?

Figyelt kérdés

először arra is gondoltam, hogy elhívni valahová, de az már túlzás lenne, de amúgy meg jó fej meg minden, csak nem vágyom többre vele, meg senkivel sem mostanság


vagy hogy lesz az embernek csajhaverja? gondolom úgy hogy van egy baráti társaság ahol vannak lányok és úgy, de mivan akkor ha nincs meg ez a baráti társaság, hanem máshogy



2012. júl. 29. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? ._. Szerinted nincsen fiú-lány barátság? Kezdj el vele beszélgetni közzöségi portálon vagy msn-en, és majd megoldódik..
2012. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ennyire gyerekes kérdés lenne..

18f


vannak csaj ismerőseim akikkel szoktam dumálni nagyritkán de haverom az nincs, mondjuk nagyon sráchaverom sem


ja néha beszélünk fészen de úgy nyáron egymásra irogatni , nem megy

2012. júl. 29. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy lesz az embernek csaj haverja? jó fej a csaj, és nem görcsöl rá a témára, hogy esetleg rányomulnak :D nekem kiskorom óta mindenhol inkább fiú haverjaim voltak, mint lányok, sokkal jobban bírom azt a "tiszta" játékot, amit a férfiak csinálnak, mint az átlag női viselkedést, mikor még azt sem tudják, hogy ők mit akarnak. a legrégebbi barátom is fiú, tizenkét éve ismerem, és soha, egyszer sem jutott eszünkbe nyomulni egymásra.
2012. júl. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csajok automatikusan többet latnak mindenbe,mint ami, szoval csak lassan kezd el, es ne vidd el egy tipikus randis helyre.
2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az utolsó két választ felpontoztam. akárki akármit mond, ez az igazság. a fiúk közül legalább nem mind olyan nagyképű, hogy házasságkérésnek veszik, ha rájuk mosolyog valaki.


egyébként sok lánnyal kell ismerkedni, és amelyik értelmesebb, az nem randinak fogja venni. ha randizni akar veled, azt onnan fogod tudni, hogy a külsődről kérdezget, mondogatja, hogy nincs pasija, vagy a volt pasijáról karattyol, vagy sajnáltatja magát, hogy bókolj. ez most így csálé megfogalmazás, de aki ismeri őket, tudja miről beszélek.


de manapság tényleg nehéz haverkodni, mindenki csak érdekből ismerkedik.

2012. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!