Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Agyamra ment a Naruto? Azt...

Agyamra ment a Naruto? Azt álmodtam hogy a naruto világában voltam, és tudtam használni a hiarishin no jutsu-t sage mode ban kunai nélkül, vagyis oda tudtam transzportálni ahova akartam. Szal jobban használtam mint Minato. Szerintetek lekéne állnom?

Figyelt kérdés

de most kom, azért ez bebaszott, mert mások a csajukkal álmodnak, én meg Narutosat...


14f



#Naruto #Minato #hiraishin no jutsu #agyamrament
2012. júl. 30. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez szimpla rajongás, és ha sokat nézed, az agyad egyrészt erre koncentrál, és este egy részét feldolgozza álom formájában. Ha tetszik a Naruto, nem kell leállj vele :)
2012. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Vágjuk külön a szavakat és tegyük mögéjük a barbecue szót,és kész is egy éttermi étlap.


barbecue hiarisin.. Jól hangzik.Megéheztem a kérdésedtől. Asszem rendelek egy Unagit a közel keleti éteremből...de elkalandoztam. Tejesen normális,ha sokat töltesz valamivel. Én videójátkkal voltam már így. Több napos Oblivion maraton után,már álmomban is az átvezető portálok pecsétkövét pusztítottam. A lényeg hogy normális.Vajon nyitva vannak még a thai kajáldák? Király a édes vizi angolnás Unagi. De a lazacosat is csípem.

2012. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez normális. Én már Pokémonosat is álmodtam. :D Meg már sokszor jártam álmomban (élőben is párszor) a kedvenc zenekarom koncertjén.

Az álmaid nagyrészben arról szólnak, amire sokat gondolsz, sokat foglalkozol vele, gondolkozol rajta, vagy szereted, ami a tudatalattidban van, stb.:D

Nem kell leállnod, ha szereted, nézd nyugodtan.

2012. júl. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én hetaliásat álmodok mindig. jó nagy otaku lehetsz. :D
2012. júl. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már álmom a naruto világában (általában naruto szoktam lenni és egy levendula szemü lány legnagyobb álmát teljesítem :D ) és a Prince of Persia WW-el is álmodtam. :D

Nem vagy egyedül. :D

2012. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te egy nagy Naruto fan vagy? Most megtudhatod mikor válik a szenvedélyed károssá...

-Szőkére fested a hajad, és megpróbálsz felsétálni egy fára.

-Egy életre szóló ramen-diétába kezdesz.

-Az éves vizsgáidat Chuunin vizsgának hívod.

-Becseréled a kedvenc sapkádat egy fejvédõre, amin a város jele található.

-Befelé fordítod a szemedet és azt kiáltod: Byakugan!

-Lemásolsz minden dolgot amit az emberek csinálnak és kijelented hogy ez a te különleges képességed.

-Egész éjszaka fennmaradsz, várva a következõ manga képregény megjelenését.

-Elkezded hozzáadni a -chan és -san szavakat a barátaid nevei végére.

-Leugrassz egy szikláról, és megpróbálod használni a Kuchiyose No Jutsu-t (idézőjutsut) hogy megidézd a Varangy Királyt.

-Az összes pénzedet egy báka formájú pénztárcában tartod.

-Megjegyzed a Ninpou mind a 64 pontját.

-Berakod a kezed a konvektorba, és az ordítod, hogy: Chidori! mikor kihúzod.

-Csatlakozol egy honlaphoz, és a Neji nevet használod, mint keresztnevet.

-Megnöveszted a hajad, csak azért mert azt hallottad: Sasuke a hoszzú hajú lányokat szereti.

-Elkezded a tanáraidat Sensei-nek hívni.

-Azt állítod, hogyha megölöd a legjobb barátodat, akkor jobb Sharinganod lesz.

-Egész nap egy könyvesboltban ülsz mangát olvasva.

-Amikor valaki megkérdezi ki álmaid nője, azt mondod: Ino!

-Az egész hetedet azzal töltöd, hogy Naruto oldalakat keresel.

-A kedvenc tanárodat Gai-sensei-nek kezded hívni.

-Elutasítod a randikat azzal az indokkal, hogy te már Sakuraval jársz.

-Kitűzöd célodnak, hogy egy nap te leszel a Hokage.

-Elvégzed a középiskolát, és kihirdeted hogy te már egy ANBU vagy.

-Megpróbálod megütni Itachit a képernyőn keresztül, amikor kínozza Sasuket.

-Beteszel Hinataról egy képet a pénztárcádba, azt állítva a barátaidnak hogy ő a barátnőd.

-Az álláshírdetésekben ANBU állást keresel.

-Vezényszóra kikiáltod egy véletlenszerű szereplő jelmondatát.

-Szimbólumokat rajzolsz egy tekercsre és megpróbálod bezárni vele a falat.

-Osonva közlekedsz, és a kellő alkalmat várod hogy lecsaphass a gyanútlan áldozatokra.

-Felébredsz az éjszaka közepén azt kiabálva: "Itachi, miért?!?!"

-Eszel a nap minden percében, majd megpróbálsz labdaként gurulni és másokat összenyomni.

-Megharaptatod magad egy kígyóval, és a fájó sebet Átokpecsétnek hívod.

-24 órán át mangát olvasol és addig nem hagyod abba, amíg már nem tudsz többet olvasni.

-Elhatározod, hogyha nem tudod 1500-szor megütni a fát, akkor 1500 kötélugrást csinálsz.

-Zöld ruhába öltözöl, és Zöld Bestiának kezded hívni magad.

-Elkezded azt mondogatni, hogy: Ez az én ninja utam!

2012. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:D


-Egész éjszaka fennmaradsz, várva a következõ manga képregény megjelenését. -MEGVÓLT

-Elkezded hozzáadni a -chan és -san szavakat a barátaid nevei végére. -MEGVÓLT

-Elkezded a tanáraidat Sensei-nek hívni. -MEGVÓLT

-Egész nap egy könyvesboltban ülsz mangát olvasva. -MEGVÓLT

-Amikor valaki megkérdezi ki álmaid nője, azt mondod: Ino! -MEGVÓLT

-Az egész hetedet azzal töltöd, hogy Naruto oldalakat keresel. -MEGVÓLT

-A kedvenc tanárodat Gai-sensei-nek kezded hívni. -MEGVÓLT

-24 órán át mangát olvasol és addig nem hagyod abba, amíg már nem tudsz többet olvasni. -MEGVÓLT

-Elkezded azt mondogatni, hogy: Ez az én ninja utam! -MEGVÓLT

2012. aug. 14. 20:30
 8/12 anonim válasza:
dafuq? :D:D:D: nem kell leállnod, csak meg kell tartani a mértéket, pl. egynapod nem csak manga olvasásból áll, hanem kicsit pl. kimozdulsz otthonról. másra is gondolsz nem csak a narutora, h mikor lesz új része, de ha egy idő után ez sem segít pedig megpróbáltad, egy 1-2 hetes szünet nem árt, ha ez sem meg akkor, nem sértésből, de menj el orvoshoz, bár lehet, hogy ezek a tanácsok, nem segítenek, mert az emberek mások, különböznek, de megéri megpróbálni. :D:D:
2012. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez haláli:D én is ezt a korszakomat élem:D álmomban én is Naruto vagyok, és rament zabálok vagy beszélgetek Bee vel :)

az utcán azon jár a fejem,hogy ha akarnék fel tudnék menni a bérház tetejére egy ugrásból, nameg árnyékklónokat próbálok gyártani.

a húgomat Konohamarunak hívom és ha bármi van azt mondom,hogy én vagyok Naruto Uzumaki!:D és még sorolhatnám...egyszerűen IMÁDOM EZT! :)

Elfelejteti az unalmas hétköznapokat és a bajokat:)

a gáz csak az,hogy 19 éves csaj vagyok:S:))

2012. dec. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nirata ***** válasza:

(:

Bocsi de szakadok, ez nagyon vicces...

Egyébként pár hónapja én is így vagyok vele.

IMÁDOM!

és nem szabad leállni vele!pláne nem a csata közepén!

2013. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!