Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elcsesztem az életem elejét....

Elcsesztem az életem elejét. Hogyan oldjam meg a saját és a szerelmem problémáját?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk,szerelmesek lettünk,minden jó és szép,új embereket ismertem meg,elkezdtem dolgozni,siker,boldogság,oltári nagy bulik,ugye meló,ha már meló akkor pénz.Vásárolgatás,étterem,szórakozás.Erre költöttünk.Semmit nem költöttünk rezsit nem fizetünk,SEMMIT.Aztán elkezdtük együtt a pályafutásunkat.Fű,Speed,Ex,és végűl kokain.Itt ragadtunk le.Sosem gondoltam volna,hogy ilyen dolgaim lesznek.Eleinte bulikba,havonta.2 havonta,és akikkel buliztunk az mind-mind csinálta,jó volt. Már biztosan van egy éve,hogy heti rendszereséggel,hétvégente,majd kedden,mert miért ne...majd csütrötökön mert miért ne..majd most az elmúlt 1-2 hónapban volt,hogy minden nap.Ez gáz.És mindig mondjuk,hogy elég,többet nem,aztán mégis..és ez így megy már mióta...és egyszerűen nem tudok parancsolni magamnak...és a szerelmem se...és már talán egymásnak se...elvonókúra a helyes megoldás?mert félek egyedűl nem fog menni..és félek hogy ez lesz az életem.nem akarom...elvinókúra..bemenni egy helyre több hónapra és nem dolgozni?atyaég...fiatal vagyok nagyon még,hogy így végezzem..hogyan ne essek kisértésbe?és mivan ha én abbahagyom,de a párom nem?...rossz,na.

22L


2012. aug. 3. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagy szarba vagytok mert már nagyon rá szoktatok és ha tovább folytatjátok akkor MEGFOGTOK HALNI!!!! legjobb ötlet a segítség kérés és szerintem érdemes megpróbálni egy elvonó kúrát, de ezt így ne folytassátok mert belefogtok halni!!! am én csak a füvet próbáltam ki és sikeresen le is álltam róla volt egy 2év mikor nagyon nyomtuk a haverokkal de aztán a haverok elköltöztek és én szép lassan leálltam róla ők persze tovább nyomták..
2012. aug. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pont ezért akarjuk abbahyagyni..mert nagyon veszélyes..emelett nagyon drága és nagyon megváltoztatja a személyiséget...és kitől kérjek segítséget?
2012. aug. 3. 01:18
 3/8 A kérdező kommentje:
hogy működik ez?
2012. aug. 3. 01:18
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát,hogy mondjam..akkor érzem jól magam és olyannak amikor van.akkor úgy érzem magam mint rég,amikor még nem tudtam mi az a drog.ha épp nincs vmi okból kifolyólag akkor van helyette fű,akkor jó..vagyis jobb.bánom,hogy kipróbáltam bármit is...vagyis annyira nem bánom,azt bánom,hogy mohón,ostóbán csináltam mind ezt...mértékletesség nélkűl
2012. aug. 3. 01:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Most már hiába bánod :( én a fűnél megálltam habár egyszer szívtam biofüvet és akkor nagyon meghaltam remegett az egész testem, halálfélelmem volt és csak egyre gondoltam h én most meg fogok halni közben nagyon megijedtem h tényleg ez lenne az életem vége, de akkor megszólalt a csengő és beengedtem a barátokat az ajtón mert oda át volt a szívás. de amikor bejöttek szinte azonnal elmúlt a hatása. igen kérj(etek) segítséget egy szakembertől én nem tudom hogy működik. Sok sikert :)


18/F (az első is én voltam)

2012. aug. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak önsegítő csoportok, kezdd ott, ők tudnak tanácsot adni!

[link]

[link]

és a többi...

Ne szarakodj, indulj neki.

2012. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neház lesz, de muszáj mindkettőtöknek elmenni elvonóra, együtt átfogjátok vészelni. Most ne érdekeljen a pénz, vagy a munkád, mert az életetek forog kockán. Hallottam már pár drogosról. Gondolj csak bele, volt aki megérte a 40-et? Nem igazán. Ha nem álltok le, egyszer véletlen túl sok anyagot fogtok nyomni és akkor vége. Forduljatok segítséghez!
2012. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egyszer szívtam füvet,elég volt.Viszont a párom már 1 hónapja elvonón van,olyan mértékben eluralkodott rajta a függőség,hogy hamarosan belehalt volna.minden nap 3-4 gramm speed,kati,kokain,ica és még ki tudja,mi minden!Aztán,h tudjon aludni,rászoott a nyugtatókra,abból meg napi 15-16 db.Csoda,h még él! És nem volt könnyű rávenni az elvonóra,de úgy látom máris használt valamit.Ha mást nem,amíg ott van,nem csinálja,de bízom benne,h ha kijön már nem is fog kelleni neki.Ne jussatok el idáig,mindenképp most kérjetek segítséget!
2012. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!