Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok megtéptétek már egymást?

Csajok megtéptétek már egymást?

Figyelt kérdés

Mi volt az indok?

Hajtépés vagy rendes bunyó?

És ez hogy végződött?


2009. júl. 19. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

13 éves koromban volt egy kis cigány csajszi, ok nélkül évekig beszólogatott, odáig jutott egy idegesebb napomon, hogy adtam neki egy pofont.

Amúgy nem vagyok verekedős, csak az érzés van bennem, ha idiótákkal találkozok. :D


20/N

2009. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a húgom volt régen ilyen antiszociális. Nem verekedett(legalábbis nem tudok róla), de minden héten összeveszett valamiért a barátnőjével.
2009. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Mikor még "kislány" voltam volt rá példa. De ma már hülyeségnek tartom. Egyszer meg akartam verni egy lányt, mert rámászott a barátomra, de végül nem lett semmi, mert lefogtak. Meg egyszer a suliban egy csaj csak úgy elment mellettem és meglökött szándékosan és beszólt valamit, úgyhogy kicsit összeverekedtünk... :S
2009. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Én egy fiút vertem meg egyszer és az lett a vége h elkullogott :P:P De megtépni nem tudtuk egymást mer rövid hajunk volt :D Lánnyal sose verekedtem, azokkal nem is lehet. De ez csak kiskoromba volt, kb 12 éves korom után már volt annyi eszem, h ne verekedjek:D
2009. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Még általánosban volt egy csajszi aki mindig beszólt a ruháim miatt én meg rá se bagóztam és olyankor mérges lett és nekemjött, elkezdte tépni a hajam én meg behúztam neki egyet és kiterült:D Ezt eljátszottuk párszor... nem tanult belőle. Nem vagyok az a hajtépős fajta, azzal nem sokra megy az ember csak nevetséges lesz.
2009. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Én megtéptem egy kis idegesíto csajt a suliban...

Mindig kotozkodik belém és egyszer már nem bírtam és megszaggattam.. Tobbet már nem kotozkodott.

2009. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

A legjobb barátnőmmel téptük meg egymás a focipályán(csak haverok voltak ott)fogadásból!!!

aszt mondták h ha verekszünk egyet akkor a fiuk akik ott vannak belemásznak a kukába!!!Soha nem gondolták volna h meg merjük tenni annyira jóban voltunk!!!

2009. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer majdnem. Egy csaj nagyon felhúzott egy délután még évekkel ezelőtt, nem is emlékszem már az okra, de sajnos ott volt a bátyja, aki nem tudott kimaradni a húga magánügyeiből... wá, még most is ideges vagyok, ha eszembe jut.
2009. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

én már párszor igen.

ha engem felhuznak akkor simán, ha megérdemli.

de amugy nemvagyok verekedős fajta, csak 4-5ször verekettem életembe de ott megérdemelte az "ellenfél".

15/L

2009. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Én egyszer a régi legjobb barátnőmmel.Megromlott a kapcsolatunk fiú meg egyéb okok miatt,pluszba jött az osztálytársaink sz.rkavarása és a végén egyik tesi után az öltözőbe egymásnak ugrottunk.Megtéptük egymást,karmoltunk végül a szekrényeknek estünk de még a földön is folytattuk.végül 3lány választott minket szét :S

Pedig egyikünk se verekedős fajta.

2009. júl. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!