Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnek beszedesebb?...

Hogyan lehetnek beszedesebb? ki mit javasol? Nem szeretek tarsasgba jarni de ha megis akkor nemtudok mit mondani magamrol pedig munkambol kifolyolag sok helyen megfordulok de egyszeruen nem jut eszembe semmi ha beszelni kene vicces ez az egesz!? 31/F

Figyelt kérdés
egyszeruen nem fogekony az agyam es nem erzek kesztetest arra h beszeljek ?

2012. aug. 5. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor járj társaságba, ha ott jól érzed magad vs. "Nem szeretek tarsasgba jarni",

és csak akkor beszélj, ha jól esik vs. "nem erzek kesztetest arra h beszeljek". Ha ezek nem esnek jól, miért akarod csinálni?

Ahhoz nem szeretnék tanácsot adni, hogy hogyan tegyél úgy, mint aki jól érzi magát, vagy értsél egyet olyan információkkal, amikről nem áll módodban meggyőződni lsd. pletyka.

2012. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

semmise kotelezo tudom

de pl. a parkapcsolataimat is en nyirtam ki mert ott is kepes vok szotlan lenni es ezert ragaszkodok altalban beszedes tarshoz akinek szoaradata van

uncsiva valok elobb utobb mindenkinek

ma is megkerdeztek h miert nem meselek magamrol semmit ?

2012. aug. 5. 23:07
 3/3 anonim válasza:

Igen, erről már olvastam, hogy az ellentétek ugyan nem vonzzák egymást párkapcsolatban, de ez az egy tulajdonság igenis ellentétesen párosul: csacsogó embernek sokszor csendes a párja. Mert így mindkettőnek kényelmes. :-)

Egyébként olvass el pár könyvet személyiségtípusokról (pl. Személyiségünk rejtett tartalékai), és azonnal kiderül, ki miért viselkedik úgy, ahogy viselkedik. Szórakoztató lesz és addig is ellazulsz, nem érzed a kényszert, hogy társaságban illik lenni :-)


Ezt most olvastam, kicsit ide tartozik:

A kapcsolatokat a hála élteti. Ahogy megerősíted magadban, hogy hálát érzel valamelyik kapcsolatodért, mintegy varázsütésre egyre több boldogságot és több jót fogsz kapni az illetőtől. Sőt, a kapcsolataidért érzett hála nem csupán az érintett embereket változtatja meg, hanem Téged is.

(Rhonda Byrne)

2012. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!