Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rászoktam a kiabálásra,...

Rászoktam a kiabálásra, hangoskodásra, mit csináljak :D?

Figyelt kérdés

Ugye már agyamra ment a nyári szünet,alig várom a sulit,hogy pörögjön az élet.Nem züllöttem el itthon,olvasok rajzolok,produktív vagyok,de ilyenkor kicsit jobban elengedem magam,pihentebb is vagyok.Ha ideges,frusztrált vagyok egyszerűen elkiabálom magam a ház közepén,ha unatkozok csak sípolok össze vissza,minden önkontroll nélkül.Ha örülök random hangokat adok ki,régi dalokat énekelek amilyen hangosan csak tudok,néha sikítozok,gyerekesen viselkedem.Már saját magam és a családom is rosszul van ettől.Anyukám néha nevet rajtam,de sokszor leszid.Ez nem igazán segít :DD..


Ez most egy rossz szokás?vagy az itthonlét/társaság hiány ártalma??


:D...vagy majd visszaállok mikor az iskola elkezdődik?

16/L



2012. aug. 6. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Társasági élet hiánya enyhe betokosodás.

Én nálam ez cigizésben és meztelenkedésben a lakásban merül ki,amikor nincs itthon senki.

2012. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
kussolj el
2012. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Igazad lehet :S..

2. hmm :D számítottam ilyen válaszokra..


Akinek van kedve válaszoljon még :))

2012. aug. 6. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak túlságosan kipihent vagy.:) Majd elmúlik, velem is volt.
2012. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi baj.

Én még szórakoztatónak is tartom.

Majd ha jön a suli, nem lesz ennyi energiád, és abbahagyod, legalábbis szerintem.

:))

2012. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!