Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti miért törölnétek/tiltanátok...

Ti miért törölnétek/tiltanátok le ismerősötöket facebookon?

Figyelt kérdés
azt vettem észre, hogy kitörölnek vagy letiltanak az olyan emberek Is akiket személy szerint ismerek, már azon is meglepődtem hogy akikkel nem találkoztam de tökjót beszéltem vagy legalábbis beszéltem később kitöröltek..nem értem miért, nem szoktam idegesítő játék felkéréseket küldeni se megosztani életem legkisebb dolgait akkor mi zavarja őket bennem?
2012. aug. 8. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is pontosan ugyanígy vagyok, de nem csak ott, hanem MSN-n is. Csak annyi különbséggel, hogy engem nagyon sokan vissza se jelölnek, pedig tudják ki vagyok. :(


Én nagyon nem szoktam senkit se kitörölni vagy letiltani, max. csak azokat akik belém kötnek vagy nem jelölik vissza a jelölésemet illetve kitörölnek az ismerősei közül. Halottam egy-két embertől olyat, hogy vkit azért törölnek, mert már hosszú ideje nem beszélt vele, de mondjuk akinek 600 ismerőse van, kétlem, hogy mindenkivel beszélgetne napi vagy heti szinten. Igazából én sem értem egyes emberek miért teszik ezt. Elég bántó tud ez lenni főleg akiről azt hiszed, hogy a barátod :(

2012. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ugyanez van velemis..:S

sose fogok rájönni magamtól miért csinálják..

2012. aug. 8. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
két számomra közel álló embernél tapasztaltam ezt, és ugyan úgy ahogy leírtad. én sem értem. Sajnos a miértre nem tudom a választ. valószínű az illetőnek nem fontos a kapcsolat ,és ezt igy jelzi is ,mert nem igaz az h nem derül ki ha valakivel jóban voltál és törlöd sztem észreveszi az ember egy idő után még ha több száz ismerőse van akkor is.
2012. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát én ezt tényleg nem értem. Főleg ha tényleg még meghívókat se küldözgetsz. Én max akkor szoktam letiltani pár srácot, ha túlságosan nyomulnak, folyton adják a szép dumát, vagy el akarnak rángatni valahova.

Kérdezd meg tőlük esetleg, hogy miért törölnek?

Nem hiszem (vagyis én nem tapasztaltam), hogy valaki unalmas óráit arra szánná, hogy kitörölgeti az ismerőseit facebookon.

2012. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ezt már egyszer csináltam... De az is nagy hülyeségnek számított és azért mert eléggé összevesztem a barátnőmmel, de utána kibékültünk és vissza az egész. De utána rá 3 hónappal írtóra összevesztünk, de már egyikünk se tiltotta le a másikat... Pedig én kinéztem belőle és most úgy látszik hogy újra kibékülünk, szóval lehet hogy ilyen apró hibák miatt hülye emberek ezt teszik...
2012. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3.!:


Nem mindig. Pont akitől a legkevésbé számítanál rá, az töröl le. Szerencsére már van egy scriptem ami elmenti az ismerőseim listáját és bejelentkezésnél ellenőrzi az aktuális listát és ha vki nincs rajta aki korábban rajta volt kiírja a nevét. Enélkül korábban mindig csak azt láttam, hogy letörölt vki, de mikor nézegettem, hogy vajon ki lehetett, hiába kerestem rá azokra akikről feltételeztem, mindig olyan törölt le akiről soha nem gondoltam vna. Viszont volt már mikor volt lehetőségem üzenni az illetőnek miért törölt le és b*szott válaszolni, a 2. üzenetemet már el sem olvasta. :(

2012. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy volt osztálytársamat tiltottam. Nagyon idegesítettek a kiírt hazudozásai(pontosan tudom, milyen ember) és a felvágásai, nagyzolásai ("Na akkor igyunk", ezt reggel 9körül... persze.). A naponta 6x kipostolt képei, amiket állítólag profi fotós csinált(én is jobban használom a photoshopot!).... Elegem lett belőle, és tudtam, hogy a legjobb barátnője miatt lógott velem sokat(és adta le neki a drótot), szóval tiltottam.

Nem tudom a Te esetedben mi lehet, kérdező. Ha nem írsz ki minden sz*rt, nem küldözgeted a játékfelkéréseket, akkor nem tudom. Személyesen jóban voltál velük? Mert ha igen, akkor lehet, hogy csak Te gondoltad így, sajnos. :( Sok a képmutató.

2012. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen gondoltam már rá hogy akkor ezek szerint csak szerintem tudtunk tökjót beszélni..:(
2012. aug. 9. 13:10
 9/12 A kérdező kommentje:
5. válaszoló! miez a script? le lehet valahonnan tölteni?:)
2012. aug. 9. 13:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Én két esetben töröltem/tiltottam eddig ismerőst. Az egyik egy barátnő volt, aki fontos volt nekem, de egy idő után nagyon kétszínű lett, össze-vissza hazudozott és a végén már az üzeneteimre se válaszolt. Akkor fogtam, letiltottam, szóval ez sem ok nélkül történt. A másik az exem, akin nagyon nehezen tudom túl tenni magam, gondoltam, ha nem látom napi szinten a profilját, könnyebb lesz. De állandóan felveszem újra, szóval már hülyének néz. :D Amúgy ha jól emlékszem, én valami social fixer-t töltöttem le annó, és annál is volt ilyen opció, hogy mutatta, kik töröltek. De csak a telepítéstől. Visszamenőleg nem mutatja.
2012. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!