Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A tükörben máshogy látom az...

A tükörben máshogy látom az arcom mint egy képen. Miért?

Figyelt kérdés

A tükörben szimmetrikusnak látom az arcom nagyjából, de csináltam az arcomról egy közeli fotót és... borzasztó! Az egyik szemem totál feljebb van, mint a másik, szemöldökről nem is beszélve...


Melyiket látják az emberek? Amit én a tükörben, vagy amit a képen?



2012. aug. 11. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A valóságban úgy nézel ki, mint a fényképen. Mivel a tükörkép az mindig fordított, és nincs tökéletesen szimmetrikus ember, egy kicsit mindenki máshogy néz ki a valóságban, mint amilyennek a tükörben látja magát.
2012. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uramisten. Húzok egy zsákot a fejemre.
2012. aug. 11. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ha a tükörben nincs semmi baj veled, annyira nem nézhetsz ki rosszul a fényképeken sem ;) Lehet, hogy csak épp rosszul sikerült a fotó.
2012. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az embernek nem 100%-osan szimmetrikus a feje. Nem értem mit izélsz ezen.
2012. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ne mondd... de nekem nagyon durva :/
2012. aug. 11. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyi, küldj privátban egy képet magadról, ha az segít, és írok egy véleményt! ;)
2012. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaaaaj... Áááá... :D
2012. aug. 11. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézted már úgy tükörben az arcodat, hogy egymás felé fordítottál két tükröt, és így fordított képet adott? Na az sokkolóbb, mint egy fénykép. :D
2012. aug. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tükörkép tükörben. Igy van. Azon nemhogy nem egyforma az arc hanem föld vs. alien ami a ket arcfelteket illeti.
2012. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!