Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érdekel szinte senki?

Miért nem érdekel szinte senki?

Figyelt kérdés

Hello!

Fiú vagyok, lassam már felnőtt férfi...

Az a gondom, hogy nem tetszik senki komolyabban. Régen, tizenévesen még megvolt egy-egy lány iránt az az érzés, amikor oda-vissza vagy tőle. Aztán vagy összejött vagy nem. De már lassan egy éve nem kezdeményeztem, pedig ezer nőt ismerek meg, munkahelyen is jó csajokkal dolgozom, de nem érdekelnek. Néha eljátszom a gondolattal, hogy mit tennék azzal a lánnyal az utcán/buszon stb. de semmit nem érzek. Azt sem, hogy meg akarom ismerni.

Elbeszélgetek mindenkivel, elhülyülök, néha egy-egy találkozó van lányokkal de utána hazamegyek és mintha nem is történt volna meg, elfelejtem az egészet, nem akarom visszahívni(pedig nem sültek el rosszul a dolgok...).

Mi bajom lehet?

21/F


2012. aug. 13. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meleg vagy?!
2012. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha gond nélkül elképzelem ahogy meg***nék egy-egy lányt akit látok az utcán vagy buszon és rájuk v**em ki, akkor nem valószínű ;)
2012. aug. 13. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
És ez zavar? Vagy miért gond? Én is így vagyok, maximum gondolatban jó eljátszani a pasikkal akik tetszenek, de amúgy nem érdekelnek. Randizni nem szoktam, de én a barátkozásnál vagyok úgy, ahogy te írtad. Találkozom valakivel egyszer vagy kétszer, aztán eszembe sem jut többé, ha keres, nem válaszolok... Nálam azért van mert jobban érzem magam egyedül, hosszú távon untat mindenki társasága, bár az hogy konkrétan miért nem szeretek bele senkibe (pedig az ugye elvileg nem olyasmi amit irányít az ember), az nem tudom miért van. De nem is zavar, nekem ez az egész szerelem/párkapcsolat dolog elég hülyeségnek és felesleges időpazarlásnak tűnik. Szóval inkább örülj neki, hogy nem kell ezzel foglalkoznod, keress valami hobbit ha nincs, és élvezd hogy azt csinálhatsz amit csak akarsz.
2012. aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha kapcsolatban lennék is azt csinálnám amit akarok, szerintem nem állja meg az indokod a helyét. :)
2012. aug. 16. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát de azért nem mindig. Pláne ha már együtt laksz valakivel. De még ha nem, akkor is. Találkozni akar, neked meg nincs kedved és akkor te vagy a rossz... vagy moziba mennétek, te X filmet akarod megnézni ő meg Y filmet... te hallgatnád otthon a zenét, ő nem hallja a TV-t tőled. Te nem akarsz délnél előbb felkelni, ő fent van 9 óta és nem tud mit kezdeni magával. Stb.
2012. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!