Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamehetnél az időbe,...

Ha visszamehetnél az időbe, változtatnál valamin?

Figyelt kérdés
Ha visszamehetnél az időbe, változtatnál valamin? Miért ? Mit ?
2009. júl. 22. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, semmin. Apró, kellemetlen dolgoktól megkímélhetném magam, de ehhez lusta vagyok, hogy szépítgessem, fényesítgessem a romokat. A nagy dolgokba pedig nem akarok beleavatkozni. Amit megbántam, megbántam. Tapasztalat, amire szükségem volt. Igyekszem úgy élni, hogy a legjobb úton járjak, hogy ne legyen min keseregni utólag. Semmin nem változtatnék.
2009. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert nagyon nagy hülyeséget csináltam, és mindenki akit szeretek, menekül előlem.
2009. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és kérlek kérdező ne haragudj, de tudod az a baj hogy változtam csak nem hiszik el. Én úgy szeretnék mindent megosztani velük. mert szeretem őket nagyon. És változtatnék mert tudom hogy az embereket tisztelni kell, nem szabad láncolni életteret kell nekik hagyni őszintének kell lenni. És hogy mit? Sokkal jobban figyelnék rájuk, és pozitív és könnyed lennék, és nem siránkozó panaszkodó. Annyira hiányoznak és szeretem őket..... És mindent megtennék hogy megmutathassam nekik.
2009. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
megint én. Akivel rosszat tettem, másokkal is meg kellett osztania. Ezt megértem. De a tanácsadó nem értik hogy mennyire szükségem van rá. És azt írják lépjek tovább. Ezért sajnos hibáztattam őket elhamarkodottan. Mert én addig nem tudok nyitni, mert nem tudok magamnak megbocsátani. Akkor tudnék nyitni. Természetesen ha visszajönnének életembe az új énem szerint lennék velük. És akkor már tudnék nyitni is. Szeretem őket nagyon.
2009. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha mindent legelolrol kezdhetnek,eloszor is nem ebbe a csaladba szuletnek,vagy egyaltalan nem szuletnek meg.utalom magamat es minden embert ezen a foldon.
2009. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Visszamennék az időben a dédszüleimhez és meggyőzném őket h menjenek el amerikába, ha nem tennék, akkor erőszakkal kivonszolnám őket, és hopp mire megszületnék tudnák angolul, amcsi lennék és minden faja lenne.
2009. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sok dolgot, de nem tudom, lenne-e hozzá akaraterőm.
2009. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindent nem úgy csak csinálnék, mint anno.

Követtem el sok hülyeséget az életben, pedig még fiatal vagyok.

2009. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmin sem változtatnék, mert akkor most nem ilyen lenne az életem.
2009. júl. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, nem tudom, hogy mit tettél, de küzdj a szeretteidért.Semmi sem lehetetlen, bizonyítsd be nekik, hogy megváltoztál:)
2009. júl. 23. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!