Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy gondolkodsz, mint egy...

Úgy gondolkodsz, mint egy pszichopata?

Figyelt kérdés

“Ez a történet egy lányról szól! Az édesanyja temetésén találkozik egy férfival, akit eddig nem ismert. Azt gondolta, ez a férfi lenyűgöző, Annyira hitt abban, hogy ő álmai hercege, hogy beleszeretett, de soha nem kérte el a telefonszámát és aztán…….. Néhány nappal késöbb a nő, megölte a nővérét!


Kérdés: Mi motíválta testvére meggyilkolásában? Gondolkozz el rajta egy picit, mielött lejjebb gördíted a sorokat. Az első gondolatod számít!!!



A választ ne nézzétek meg még,írjátok le a választ és utána nézzétek meg (ha ismeritek ,elnézést)



Válasz: Azt remélte a férfi eljön a temetésre megint!


2009. júl. 22. 18:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha helyesen válaszoltál, úgy gondolkodsz mint egy pszichopata. Ez egy ‘hires amerikai pszichologus’ tesztje, amivel azt nézik meg kinek van gyilkos hajlama. Sok letartóztatott sorozatgyilkos résztvett a tesztben, és azt válaszolta ami feljebb található.”
2009. júl. 22. 18:51
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, most megnyugodtam:D Pedig eddig azt hittem, nem vagyok normális, de úgy tűnik, mégsem vagyok olyan aberrált.
2009. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Énis megnyugodtam:DD Arra gondoltam,hogy biztos a testvére összejött a sráccal... úristen ez nem semmi azért...
2009. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
utolsó : én is erre gondoltam :)
2009. júl. 22. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a válasz eszembe sem jutott.
2009. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

JÉÉÉZUSOM, PSZICHOPATA VAGYOK :S

18L

2009. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, tényleg pszichopata lennék? Egyből a helyes válasz jutott eszembe. Ez nagyon gáz :-(
2009. júl. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én már láttam a tesztet és... pszihopata vagyok!
2009. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki azt válaszolta, hogy a férfi eljön a temetésre, az nem pszichopata, csak logikusan gondolkodik. Nekem is az jött ki, hogy pszichopata vagyok, de tudom, hogy nem igaz.


18/L

2009. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak logikusan gondolkozik. Erre amugy is milyen más választ lehetne adni? Ez hülyeség :D
2009. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!