Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiú létemre miért vágyok...

Fiú létemre miért vágyok ennyire az ölelésre?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és mostanában egyre jobban vágyom egy lány ölelésére. Ez megint egy újabb lányos tulajdomságon. :( Miért van ez?

2012. aug. 17. 07:07
 1/8 anonim válasza:
Mert ember vagy!! Mindenki vágyik egy ölelésre.
2012. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hormonok
2012. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez normális b.aszki. volt már barátnőd? milyen lányos tulajdonságod van még? ez nem jelenti azt hogy bhuzivagy neaggódj.
2012. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amíg egy LÁNY ölelésére vágysz, addig nincs probléma :D

Na gyere, majd én megölellek! :)

2012. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 18 vagyok, és néha tényleg csak arra vágyok, hogy megöleljek egy szép lányt. :) Még nem is öleltem meg senkit szeretetből, de hát nem is tettem érte...
2012. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyetértek azzal a válasszal hogy amíg LÁNY ölelésree van szükséged addig semmi gond nincs.(: Emugy is ez tiszta cuki dolog.(:
2012. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagyon örülök, hogy végre egy olyan fiúról hallok, mint te akinek vannak érzései! Semmi baj nincs ezzel, és hidd el ezt a tulajdonságot, mi (lányok) szeretjük, tehát hamar kapni fogsz ölelést, ez biztos :) Puxx: emotional
2013. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dani900 ***** válasza:

büszke lehetsz magadra, hogy egyáltalán felvállalod, nem elfojtod, mint a többi fiú, akik egymástól és a szüleiktől is azt a fals információkat kapták a nevelés során, hogy az érzéseket gáz kimutatni...

nos, az a gáz, ha valaki gyáva ahhoz, hogy felvállalja.

2013. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!