Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most egoista lennék, vagy...

Most egoista lennék, vagy szimplán retardáltak az ismerőseim?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, régebben nem igazán voltam kibékülve magammal, mert alacsony voltam, kissé túlsúlyos is, és az egyik szememen a szemhéjam kissé lejjebb van, mint a másikon, szóval fura..suliban cikiztek is miatta, hogy "gülü" a szemem.

Azóta eltelt 1-2 év, ugyan többiekhez képest most is alacsony vagyok (164cm), de ez már elfogadhatóbb. Fogytam is sokat ahogy nyúltam, most vagyok 50kg körül. Szemem ugyanúgy áll, de már hozzászoktam. Úgy gondolom a gondolataim és a kinézetem miatt vagyok egyéniség. Már stréberezhetnek is, az se különösebben érdekel, mert ugyan 4,8-as átlagom van, de nem túlzottan gürizem a jó jegyekért, holott tanárok kedvence se vagyok..

Rock zenét hallgatok, gépezek amennyit gépezek, sokat szoktam montizni, TV-t nem nézek, médiát gyűlölöm, rádió1-t is, talán még kicsit rasszista is vagyok, de ezért most ne kövezzetek meg.

Azt észrevettem magamon, hogy csajok miatt csodálatosan be tudok depizni, na nem a megölöm magam kategóriáig.

Néhány csajjal kedves vagyok, akárcsak barátság szinten is, amelyik meg nem szimpatikus azzal csak akkor beszélek ha muszáj, külön nem írok rá, hogy: "szia, mizu, velem se, szia"

Kissé szégyellem magam a generációm miatt, ez nem tudom mennyire normális, de komolyan..az hogy találjak egy normális csajt..hát elég ritka a hozzám hasonló ember, még haverkategóriából is...

Barátnőm még nem volt, akarok ugyan, de azt se a menő kategóriából...

Nem is tudom mit írjak, igazából csak érdekel véleményetek xd Ha van kérdés arra szívesen válaszolok, lehet kicsit kuszán írtam...


2012. aug. 17. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől nem vagy egoista, van önkritikád.
2012. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Félre ne érts , de a leírtak alapján én az átlagos kategóriába sorolnának.Mindenkinek megvannak a maga hibái, amiket célszerű elfogadni...

A rasszizmusról annyit , hogy nem tudhatod mit hoz a sors, épp ezért nem kellene ez alapján ítélni(persze ha este 10 megyek haza és velem szembe jön egy rossz arcú részeg csoport akkor azért én is meghúzom magam)

Még csak annyit (lehet hippisen hangzik), de legyél kedves mindenkivel, próbálj mindenkihez , akivel úgy gondolod sikerülhet valami, kedveset mondani vagy tenni . Az ilyesmi akármelyik lánynak jól esik :)

Békesség ^^

15/L

2012. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Retardáltak az ismerőseid. Az emberek 99%-a hülye.
2012. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2# Úgy értettem, hogy a generációmból nagyon kevés embert ismerek aki nem cigizik, iszik, dug, de sportol, és értelmes.

A legtöbb emberrel probálok kedves lenni, csak van egy csoport (sznobok, divatmajmok, páwák, néhány nemzetiség is ) akivel nem szívesen beszélek :S

Persze kivételek mindig vannak :D

2012. aug. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!