Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy jellemeznétek ennek a...

Hogy jellemeznétek ennek a blognak a készítőjét?

Figyelt kérdés
MOndják, hogy egy embernek a tumblr-je sokat elárul a személyiségről. Arra vagyok kíváncsi hogy végignézve ezt a blogot, [link] mit gondolnátok a szerkesztőről....

2012. aug. 18. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit zárkózottabb személyiség,aki nem tud kitörni.A sötétebb színek is tükrözik,h hogyan látja a világot . A témákat nézve sem túl pozitív..

Ez a véleményem,de maga a blog jó.

2012. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én így

- depresszióra hajlamos

- tele van szorongással

- elkeseredett

- nem látja az élet színes oldalát

- fusztrált

- unalmas

- érzelmileg labilis embert képzelek el..

Nagyon lehangoló személyiség lehet ha mindez tükrözi a lelki világát. Ha mindent csak fekete-fehérben lát,és így is adja tudtára az érzelmi világát..

2012. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az élet rosszabb oldaláról jövő, zárkózott személyiség, depis, vagy hajlamos rá. Egy bulit azért megejtenék vele :)
2012. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

attól hogy fekete képeket posztol nem jelenti azt hogy depressziós,vannak divatblogosak akik csak fekete képpekel tolják!

Mivel még egy nyamvatt mondatot sem írt,így én ezalapján nem tudom megítélni!

2012. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbben fikázzák de sztem a lényeg legalább van stílusa és tartozik valahova:)

laza ember lehet ..

2012. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. aug. 22. 12:34
 7/7 RhisiartK válasza:
Nagyon nagyon nagyon jó! Egyéniség, fájdalom, vadság, szerelem, szépség, titkok, életteliség, vágyak. Hihetetlenül impulzív oldal. Szerintem egy ilyen oldal bárkinek felkelti az érdeklődését.
2012. nov. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!