Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mennyire beteges, hogy 1...

Az mennyire beteges, hogy 1 nap kb.5 órán keresztül zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

Mindenféle zenét, a minimal technotól/disco zenétől kezdve a nirvanán és a black sabbathon át a komolyzenéig mindent.


21/F


2012. aug. 24. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem beteges,ez segít épelméjűnek maradni,nálam 8-10 órát szól a muzsika/nap.
2012. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsére nem vagyok az egyetlen, akinek a zene a drog :).
2012. aug. 24. 20:31
 3/8 drenzo válasza:
100%
Egyáltalán nem beteges...szereted a zenét, segít el lazulni, lenyugodni. Inkább a zene mint a koko vagy az kati...neked a zene a drog.
2012. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte állandóan fülhallgató van a fülemben. (mondjuk csak infúziócsőnek hívom. :]) Most is. Egész nap.
2012. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is egész nap megy a zene. Azzal kelek, azzal alszom el..
2012. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
"Az élet zene nélkül olyan,mint szívdobogás nélkül :)" Én nálam is egész nap üvölt a zene és tényleg minden(rap,pop,ska,ska-punk,punk-pop,rock,disco,techno)de tényleg! úgy hogy annak csak örülj hogy ennyire szereted a zenét és ennyire sokfélét!
2012. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nállam is mindig szól a zene ha ébren vagyok. Nincs ebbe semmi rossz, de hidd el hogy ez is csak egy átmeneti állapot, nem fog az életed sem az én életem minden szakaszában ennyit szerepelni a zene.16/L
2012. aug. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

" hidd el hogy ez is csak egy átmeneti állapot, nem fog az életed sem az én életem minden szakaszában ennyit szerepelni a zene.16/L

"


Miből gondolod? Mi helyettesítheti a zenét?

2012. aug. 31. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!