Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegnap levágattam a hajam...

Tegnap levágattam a hajam vállig érőre és szeretem meg mindenki mondja, h jól áll, de attól "félek", h a fiúknak nem fog tetszeni és én se tetszek így nekik. Mi a véleményetek erről és nektek tetszenek a félhosszú hajú lányok?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.:) 16/L

2012. aug. 25. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most már olyan mindegy..
2012. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
muszáj volt sajna, annyira elvolt töredezve
2012. aug. 25. 19:25
 3/12 anonim ***** válasza:
egy biztos: téged sem az eszedért fognak szeretni... -.-
2012. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
aki nem a kérdésre válaszol az ne is írjon, légyszi.
2012. aug. 25. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:

igaza van

hülye vagy

2012. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted és mindenki azt mondja, hogy jól áll, akkor ne agyalj ezen. Biztos be fogsz így is jönni valakinek. :)
2012. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát van akinek jól áll van akinek nem:D

Nekem is el van töredezve, de nem vágnám le soha vállig..bátor vagy:) De ezt nyár elején kellett volna mondjuk><":) AKkor nőhetett volna még:D


Én is levágattam belőle sokat,aztán újra kivasaltam 2x és néztem, hogy.."megint ugyan olyan ><"

mind1..le kell szoknom róla:D

16/L

2012. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát most vállig érő??


Minden a kisugárzásodtól függ. Ha mosolyogva azt érezteted, hogy meg vagy elégedve magaddal, akkor fogsz tetszeni a srácoknak.

Sok sikert!

17f

2012. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnt fel, hogy a világsztárok 80%-a az elmúlt 3 évben levágatta a haját 5-10 centisre???

Természetesen ahogy levágatták a hajukat a pasik még csak rájuk se köptek.

Sőt nekem is rövid a hajam, olyan rövid, amitől te öngyilkos lennél. Egy barátnőm kopasz. Furcsa mód neki van pasija, rám pedig ugyan annyian mozdulnak, mint amikor még hosszú hajam volt. Biztos a levegőben volt valami..



Egy nő nem a derékig érő hajától lesz az. Oké ezt ne egy 16 éves lánynak kezdjem el magyarázni...


Szerintem az összes pasi undorodni fog tőled.. Vállig érő haj, nem is értem, hogy merted levágatni. Nem vagy igazi lány.

2012. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rakj ki képet ide magadról mert így nem nagyon lehet megmondani hogy jól all- e
2015. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!