Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed magadról, az...

Mi a véleményed magadról, az életedről; hogyan telnek a mindennapjaid?

Figyelt kérdés
Pusztán kiváncsiságból kérdezem, bármiféle kutakodási szándék nélkül.
2012. aug. 25. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyre jobban, neha kicsit szarul erzem magam de ez oke majd kitisztulok.

Tanulom megint szeretni magam

2012. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem király életem van. Legalább is a környezetemben körülnézve, senkivel nem cserélnék. Van ahol pénz nincs, van ahol a család nincs egyben, akik gazdagok ott meg nincs valami jó hangulat a családban. Az én családom velem együtt meg a lehető legjobb, az én környezetemben.
2012. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
magányos vagyok :/ :)
2012. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyszerű vagyok. Csupán a tény, hogy én én vagyok, ismerem magam, és bízok magamban elég, hogy tudjam, bármire képes vagyok. Az életem jelenleg talán egy kicsit átlagon aluli, de én boldog vagyok így, nem akarom, hogy születésemtől járjon a jó élet, meg akarom magamnak szerezni azt. A mindennapjaim egyelőre teljesen átlagosan telnek, még nem keresem a felemelkedés lehetőségét, de érzem, hogy hamarosan arra is sor kerül.
2012. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon csendes és visszahúzódó lány vagyok,kivéve a barátnőimmel,és a családommal. Ezt a dolgot iszonyatosan utálom magamban,de minden erőmmel próbálok ezen változtatni,eddig sajnos sikertelenül,pedig azt hittem menni fog,vagy legalábbis reméltem,hogy amire arra kerül a sor,hogy gimibe kell mennem,megváltozik a helyzet,de tévedtem.


Nem tartom magamat sík hülyének,ellenben egy észlény sem vagyok..

Önbizalmam a külsőmet illetőleg van. Nem vagyok egoista,de úgy gondolom,az ember legyen tisztában az értékeivel. Természetesen legkevésbé sem vagyok hibátlan,de nem tartom magam csúnyának. Pici,vékony testalkatom van,hatalmas kék szemeim,hosszú szőke hajam,és hófehér hibátlan bőröm. Mégsem volt soha barátom,mert ha valaki ismerkedne velem,egyszerűen nem merek megszólalni,folyton vörös vagyok,és hihetetlenül zavarban érzem magam.

Kezdek rájönni,hogy az lehet a baj,hogy kevesebbnek érzem magam a többi embernél,nem bízok magamba,és félek hogy hülyeséget mondok,és kiröhögnek. Túságosan is félek attól,hogy valaki rossz véleménnyel van rólam...stbstb...

de a jó dolgokra koncentrálok,pl hogy van 2 barátnőm akit imádok,és tudom,hogy ők is engem,van egy anyám,akit szintén imádok,és hihetetlen jófej szülő létére,ő a legjobb barátnőm,hogy nincsenek anyagi gondjaink,elég sok mindent megkapok,és a nehézségek ellenére,amik tulajdonképpen minden ember életében vannak,próbálom élvezni az életet.

Megfogadtam,hogy sokkal többet fogok gimiben tanulni mint általánosban tettem,mert tudom,ha nem lennék ilyen lusta,sokkal jobb eredményeket értem volna el,és megpróbálom kihasználni azt,hogy elég könnyen tanulok.

Próbálok nem a rossz dolgokkal foglalkozni,pl h az apámat,akit imádok csak 2 hetente látom,akkor is csak 1 napra,mert Ausztriába dolgozik,hogy anyámnak van egy pasija,akit iszonyatosan rühellek,és ugye az,hogy ennyire csendes,visszahúzódó vagyok.

A mindennapjaim átlagosan telnek,most,hogy nyári szünet volt sokat aludtam,írtam,olvastam,sorozatokat/filmeket néztem,és minden nap barátnőkkel voltam. Strandoltunk,kirándultunk,és sokat aludtunk egymásnál.

Most,hogy elkezdőik a suli,minden teljesen más lesz,és megfogadtam,hogy tényleg rengeteget fogok tanulni,mert nem akarom elb.szni az életem,nem akarok nyomorogni,jól akarok élni.

Szerintem ennyi elég lesz belőlem,jó volt ezeket egy kicsit kiírni magamból :)


15/L

2012. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Az utolsó különösen részletes választ adott, tetszett :) és 15 éves fiú vagyok, most szeptemberben megyek gimibe, és az én életem kb azon múlik, hogy hogy fog menni a a tanulás, meg ezek; abban biztos vagyok viszont, hogy jól ki fogok jönni a többiekkel.:) Továbbra is várom a válaszokat!!
2012. aug. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!