Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyeseknek miért jönnek be a...

Egyeseknek miért jönnek be a ázsiai a lányok?

Figyelt kérdés
Miért tetszik a fekete hajuk? Csak sima fekete!!!! Nem értem!!!!

2012. aug. 25. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Miért, milyen legyen, szivárványszínű?
2012. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azért tetszenek mert kislányosak és olyan ártatlannak tűnnek.
2012. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na, ilyen válaszokat várok!!!
2012. aug. 25. 23:29
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Én odáig vagyok az ázsiai nőkért egyszerűen a szépségük miatt.Hajszín nem érdekel,inkább a bőrszín ami fontosabb ugyanis nagyon betudok gerjedni a barna bőrű nőkre


Azonban ne felejtsük el hogy a csúnya ázsiai nők többségben vannak a szép nőkkel szemben viszont aki már szép az már tényleg megüti a mérce legmagasabb fokát


Az már mellékes dolog hogy az ágyban sem utolsók :)


Termetileg többnyire kisebbek,csinosak nincs 300 tonnás seggük

2012. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
50%
4. nek sokban igaza van aki szép köztük az nagyon szép bár átlagban tényleg több a nem szép legalábbis ahogy én látom köztes kevés van (vagy ugyanazt szeretjük ) nekem főleg a koreaiak tetszenek szép lábak, kecses tartás , szép bőr és haj, aranyos arc
2012. szept. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem érted, miért szép, amikor az egyenes szálú haján csillog a napfény, és belenézel a lány mandula-szemébe, és mosolya által a szép fehér fogsor kedvességet sugároz, és nem látod meg vonzó és aranyos arcvonásuk, szép sima bőrüket, filigrán alkatukat, járásuk kellemét, akkor nehéz a dolgot elmagyarázni.
2012. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
16%
Csak vigyázz az ázsiai "lányokkal", a legtöbben akik fiúk átoperáltatják magukat nővé az ázsiában van.
2012. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

:-)

Ez elég vicces. Persze vigyázni kell az ilyesmivel...

No de azért sok valódi, született lány is van azon a kontinensen!

2012. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Wow erről nem is hallottam , hogy vannak fiúk akik átoperálják magukat!!!
2012. szept. 19. 20:33
 10/14 anonim ***** válasza:
11%

De bizony hogy van ám! #7-esnek igaza van, a megtévesztésig úgy néznek ki mint a lányok. A tv-ben láttam, hogy szépségversenyt rendeztek az ilyen átoperáltaknak. Nem akartam hinni a szememnek! Valami eszméletlen milyen nőiesek voltak, és ha nem tudom, hogy ezek eredetileg férfiak, nem gondoltam volna, hogy azok.


Az egész annyira undorító volt! Annyira nőknek látszottak és közben tudtam, hogy nem azok. Én meg a valódi nőket kedvelem...

2012. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!