Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a leghosszabb idő...

Mi volt a leghosszabb idő amit egyhúzamban fennmaradtál?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kb 40 óra
2012. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

kb 100 óra

vizsga előtt és után (előtte energiaital,kávé,utána buli,energiaital,vodka)

2012. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 2xSü ***** válasza:
100%

Két átvirrasztott éjszaka egymás után. De az első nap nem keltem túl korán – úgy 9 körül –, viszont a harmadik nap dél körül kidőltem, muszáj volt lefeküdnöm aludni. Kicsivel több, mint 50 óra lehetett. De a végén vannak elveszett filmkockák, illetve voltak nagyon érdekes hallucináció szerű jelenségek. Nem rózsaszín elefántokat láttam – bár voltak furcsa bevillanó képek is –, hanem furán dolgoztam fel az ingereket. Pl. ültünk egy helyen, az egyik barátom – nevezzük Bélának –, aki mögöttem ült felállt és elment a szobájába, majd 2 percre rá hátrafordultam, hogy megkérdezzem Bélától, hogy hova ment Béla, és meglepetéssel konstatáltam, hogy nem ül senki mögöttem. Persze aztán beugrott, hogy hiszen épp az előbb ment el és hogy pont azt akartam kérdezni, hogy hova ment.


Hozzá kell tenni, hogy ez egy társasággal töltött nyaralás volt sok élménnyel, bulival, némi piával.

2012. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kb 50-60 óráig
2012. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
kb. 30 óra... nem sok, de nekem már kevesebbtől is vérben úsznak a szemeim olyan fáradt tudok lenni xD Angliába mentünk busszal és régen képtelen voltam járműveken aludni.
2012. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem is kb.40 de "segítségek" nélkül,mikor még megkaptam a telefonom,letöltöttem egyszerre rengeteg játékot és amiatt.(36-odik órától már a tv-ben is angry birds-öket láttam).

A 100 óra viszont már durván hangzik.

2012. aug. 27. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

a válaszolók még nem voltak egyetemisták,kollégisták,akik rendszeresen maradnak fenn 3-4 napokat vizsga előtt (előtte lusta az ember tanulni),aztán zárásképp buli...


100 óra úgy adódott,hogy vasárnap reggel felkeltem otthon,mentem koliba,vasárnap-hétfő-kedd éjjelt végigtanultuk,szerdán vizsga napközben,majd elmentünk bulizni,csütörtök reggel még be kellett indexért menni,dél körül zuhantam ágyba,másnap ébredtem csak

5 év alatt hozzászoktam

100órás válaszoló voltam

2012. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 84óra. Történt, hogy reggel 8-kor felkeltem, és este lementem a haverokkal bányatóra éjszakázni. Reggel jöttünk volna el, ehelyett 2 napig ástunk a cuccaink után, mert ráomlott a löszfal... Szerencsére ebben nem sérült senki. Egy élmény volt a 3.nap reggelén, félmeztelenül, tele homokkal hazabuszozni, ami majd 2 óra. Ott jöttem rá, hogy nincs nálam kulcs, mert a felsőmmel együtt a kulcsom is odalett... Na elmentem nagyszülőkhöz egy kulcsért, hazajöttem, lemostam magam, majd aludtam 22 órát. A mobilomból a mai napig ömlene a homok, ha szétszedném. De azért f*sza volt.
2012. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 3 nap. Mondjuk én rendszeresen éjszakázom, szóval nem volt nehéz, de azért éreztem a hatását..
2012. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75 óra kb. Amúgy nem olyan vészes mint amilyennek hangzik. Kb 2 napig az volt, hogyha leültem, akkor ott helyben eltudtam volna aludni, és szenvedtem hogy de szeretnék aludni... Utána elmúlt, és abszolút nem éreztem magam álmosnak. Ugyanúgy éreztem magam mint kipihent állapotban, csak lassabban fogott az agyam. Amikor lefeküdtem végre akkor se éreztem magam álmosnak, csak egyszer csak elaludtam.
2012. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!