Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért izgatja az embereket a...

Miért izgatja az embereket a halhatatlanság gondolata?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint jobb lenne, ha mihamarabb elmehetnék..

2012. aug. 27. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem is...Érthetetlen miért akar valaki hallhatatlan lenni...Legalábbis ebben a világban. Amúgy ha gondolod írhatnál privit és dumálhatnánk...Jó lenne :)
2012. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is az akarok lenni, de csak akkor, ha a szeretteimet is megilleti ez a jog. :) Az oka pedig, hogy annyi látnivaló van, annyi hely, ahova elmennék, annyi film, amit megnéznék, és csak dolgozunk, dolgozunk, de időnk nincs. Kevés egy élet ahhoz, hogy tisztességesen élj!

Mindent meg akarok nézni: a piramisokat, a kínai nagy falat, a Húsvét-szigeteket, bejárni Amerikát, elmenni az Északi-sarkra.. De ehhez pénz kell, amit mire összeszedek, vége az életemnek. Legalábbis kis hazánkban ez a helyzet. :(

2012. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, inkább írj te. :)

Második, igazad van..nem marad idő az igazán fontos dolgokra.

2012. aug. 27. 16:42
 4/9 DJ_Tripla-X válasza:
Szerintem nagyon jó lenne ha halhatatlan lennék.
2012. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. aug. 29. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én láttam egy sorozatot, abban is volt egy halhatatlan csaj, de én biztos semmiképp nem akarnék az lenni, a legszörnyűbb dolog ami történhetne. Gondoljatok bele, az örökkévalóságig magányosan, meg kell dolgoznod az ételért keményen, mert még az éhezésben sem tudnál meghalni, csak szenvednél. Én biztos nem lennék az semmi pénzért, ha lenne is olyan :)
2012. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a tanulás miatt, hogy a hobbinkat az örökkévalóságig űzhessük, mondjuk ez informatikai téren nem lenne rossz, hisz az informatika mindig változik, mindig valami új, érdekes dolog lát napvilágot. De valóban, inkább én is mihamarabb elmennék...
2012. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék halhatatlan, de csak akkor, ha a legjobb barátom is az lenne. Egyedül nem lenne jó... Szenvedés lenne, mindig elhagyni az új, megkedvelt ismerősöket. Annyi látnivaló van ezen a világon, amennyi nem fér bele, egy átlagos emberi életbe, nem is beszélve a hatalmas tudásról, amit meg lehetne szerezni. Én hosszú, de egészséges életet akarok. Láttam sokan írtátok, hogy inkább mihamarabb elmennétek. Nos, én nem akarok. Látni akarom, ahogyan a dolgok változnak. Kíváncsi vagyok, hogy jó pap leszek-e, és a síromig tanulok.:)) És a hosszú út végén, amikor már tényleg azt mondom, hogy elég volt: Akkor vissza nézni és látni azt a vérrel díszített, hosszú utat amit végigjártam.:D Minden vágyam, hogy minél többet tudjak, és lássak... Ehhez pedig nem nem mehetek el még egy darabig.:D Elnézést a csöpögésért, kicsit beindult a fantáziám.:D
2012. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pap szeretnél lenni? :)
2012. aug. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!