Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van az, hogy egyik nap...

Mért van az, hogy egyik nap még szeretek dolgokat, másik nap meg már nagyon nem? Ez normális?

Figyelt kérdés

Pl ételeknél szó szerint tegnap még szerettem a marcipános csokit, most meg annyira brutálissan rosz íze van, hogy már rá sem tudok nézni (nem azért mert megromlott volna..) De más ételeknél is így van, meg nem csakkajánál hanem pl egyik nap vettem egy pólót, akkor nagyon tetszett, most meg már fel nem venném..

Vagy pl a zenénél is így van.. Pár hete még Nicki Minaj - féle zenéket halgattam, most meg végig sem bírom halgatni, most pl Static-x - et, Papa Roach -ot, Hollywood Undead - et, Slipknot - ot meg az ilyenek tetszenek b.romira.. Ez normális? Előre félk, hogy hoonap meg már ilyen rózsaszín p*csa leszek.. ><"



2012. aug. 27. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hangulatfüggő? én nem értek hozzá
2012. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint az hf, hogy mikor mi tetszik, mi nem (?)
2012. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem, mert amit eddig megutáltam, vagy hogy mondjam, az már egy ideje nem tetszik.. vagyis már régebb óta változik ennyire a véleményem dolgokról, de sosem volt olyan, hogy az amit x ideje nem kedvelek (de kedveltem régen), azt megkedveltem volna..

De elvileg van az, hogy az embernek 7 évente változik az ízlése.. nekem ez napok alatt történik..

2012. aug. 27. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:

KI mondta hogy 7évente változik? egy könyv meg 2 tudós?


Ilyen vagy most és kész, tök normális.

2012. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!