Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől félek a sötétben? Miért?

Lánymanóó kérdése:

Mitől félek a sötétben? Miért?

Figyelt kérdés

#félelem #a sötétségben-rejlő
2012. aug. 28. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mert nyilván még fiatal vagy és láttál már horror filmet.

Iővel rájössz nem az ilyen dolgok azok amiktől félni kell..

2012. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen igaz h fiatal vagyok! és az is igaz h láttam horrol filmet amit-amiket megbántam h menéztem!!:(

Mert nem tudok nyugottan aludni tőle!! nem megy,mert mindig elképzelek vmi badarságot(hüeséget) és féleekkk!!!:((((

2012. aug. 28. 21:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy ideig.Aztán mondhatni "felnőttem" és nem ilyen pitiánerségek miatt kell majd félned akkor.Habár én már csak a magasságtól félek:)
2012. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs semmi a sötétben, csak a Vashta Nerada.
2012. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én is félek a sötétben de majdcsak kinőjük :D
2012. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Próbálkozz meg valami "ellenméreggel", PL. Olvass szép rajzolású aranyos meséskönyveket, esetleg természetről, fákról, virágokról szóló könyveket. Esetleg a szobádat vagy asztalodat , kuckódat is díszítsd szép dolgokkal, képekkel, virágos rajzokkal. Írhatsz is valami kedves szép mesét, lepkekislányról lepkekisfiúról. Minden este írhatsz hozzá néhány sort, mindig tele legyen örömmel, szépséggel. Küldök egy pillangós dalszöveget, angolul van, de ott a magyar fordítás is.

[link]

2012. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért félsz, mert nem tudod, mit rejthet és ösztönösen a legrosszabbra gondolsz. Az ember így működik.
2012. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

azis 1 fajta megoldás ha mese szállott leszek!:)

de nem tudom már rakni a rajzokat(rajzot),mert tele van a szobám poszterekkel!:D

2012. aug. 29. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Én halkan a kedvenc zenéimet sz
2012. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok csak szar a telóm, ezért nem fejeztem be. :D Nos a kedvenc zenéimet szoktam hallgatni és az megnyugtat.
2012. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!