Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert rossz az ha valaki nem...

Miert rossz az ha valaki nem fel a halaltol? En special nem felek tole :| gond lenne velem?

Figyelt kérdés
Halal
2012. aug. 30. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Én sem,érdekelne mi van utána.Annyira amúgy sem "sikeres" az életem és szinte semmiben nem lelem örömöm.
2012. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én sem félek tőle, sőt érdekesnek tartom... :D
2012. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolod ezt addig,amíg nem kerülsz életveszélyes helyzetbe...A túlélési ösztön mindenkiben működik,benned is fog,ha életveszélybe kerülsz majd...
2012. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
jajj haggyuk már annyi szájhős van :D Rengetegen játszák a keményet de ha oda jutnának sírva könyörögnétek.Így könnyű.Pisztoly nyomnának a fejedhez megnézném ugyanezt mondanád e,amúgy tipikusan ezek az emberek akik legelől futnak ha vmi gáz van :D:D Egyébként a legtöbb ilyennek egyszerűen fingja sincs mi a halál.
2012. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Hogyan öld meg magad menőn:

1. Köss hurkot drótból, lógasd fel.

2. Tedd bele a fejed.

3. Pillanatragaszdózt be a kezed majd ragaszd hozzá a fejedhez (a kezed ne dugd át a hurkon!)

4. Ugorj!

5. Gratulálunk úgy nézel ki mintha letépded volna a saját fejed.

2012. aug. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az okosok azt mondják, hogy az az egészséges, ha el tudod fogadni, hogy a halál az élet része és megbékélsz vele.


Szerintem ez annyit tesz, hogy megijedhetsz, ha a fejednek szegeznek egy revolvert, de egyébként úgy éled az életed, hogy nem lebeg előtted, hogy "úristen, mivan, ha meghalok holnap" vagy hipohonderkedsz és egy fejfájásról rögtön az jut eszedbe, hogy tuti rákos vagy.


(Ilyenkor a felvilágosult jógik és zen mesterek jutnak eszembe akik hihetetlen nyugalommal fogadnak mindent, amivel/akivel találkoznak.)


Remélem segítettem! :)

2012. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!