Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha az az életcélom hogy...

Gáz ha az az életcélom hogy valamilyen járművezető legyek?

Figyelt kérdés

Pl metró,villamos,troli,busz,hév,vonat,vagy esetleg kamion?


Középsuliba járok,nem valami nagy sikerrel. Jelenleg ezek a szakmák érdekelnek,16 éves létemre. Sok ismerősöm mondja hogy ne süllyedjek le ide,de kérdezem miért? Ezek is szükséges és jó munkák,igaz nem nagy fizetéssel,de nekem elég.


2012. szept. 1. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem az, legalább te vinni fogod valamire a most beszólogató osztálytársaiddal ellentétben, erre mérget vehetsz


egyébként egy kamionvezető akár havi 300.000 - 400.000-t is kereshet, persze csak ha külföldre is mész

2012. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

A gáz az hogy például a buszsöfőrök nem adnak vissza apró pénzeket mint 5-10 ft-t.

Ez rád gondolom nem lesz jellemző, de csak szólok hogy téged is ilyennek nézhetnek.

A többivel nem nagyon járok, de szerintem nem lehet rossz meló.

és valakinek azt is kell csinálni :)

2012. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 1. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem lesüllyedés. Sőt, ezekre a munkákra tényleg szükség van, csak sokan bele sem gondolnak, mert természetesnek veszik, hogy csak fölszállnak a buszra, és elmennek valahova.
2012. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kamionos nagyon jól keres,egy életet meg lehet vele alapozni ha külföldi munkát vállalsz vele!
2012. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkozom, csak 1évvel idősebb vagyok. Szerintem vágj bele. Megbánni nem fogod.
2012. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább ilyet csinálj, mint elvégezni a pszihológia v. hasonló egyetemet, és elmenni a mekibe havi 50k-ért. Minden munkásra szükség van, csak sokan nem becsülik meg őket, pl. az utcaseprők: Mindenki lenézi őket, mert így nevelték, pedig a mi mocskunkat söprik. És bár tudom ezt,e mégis viszolygok tőlük. Ne törődj azzal, amit mások mondanak.
2012. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg az az életcélom, hogy nagyon erős legyek , ezáltal szálkás és izmos is, na ha a tied "gáz" akkor az enyém meg pláne, mert ezenkívül semmi se jár az eszemben
2012. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én orvosira jártam, mégis inkább eladónő lennék a legszívesebben. komoly

22/L

2013. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!