Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megkattant az ismerősöm?

Megkattant az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Ismerősöm azt hiszi, számít... ha valaki megöleli/láthatóan kedveli/szereti, mint a kiskutya jön az ember után. Befolyásolható.


Mindenkinek próbál beugatni, közben meg egy villamosra képtelen egyedül felszállni... mindig kell mellé valaki, akitől megerősítést kap az érzékeny kis lelke, különben mint a papagáj, meghülyül.


Amúgy sem valami normális és értelmes, így még kevésbé.


Egy ideje nem dumálok vele, és nagyon furcsán tekintget rám. Szóval mint valami szeretethiányos lelkibeteg kis csaj. És 19/f, én is..


Ez miért van? Mi baja lehet? Ha annyi elég neki, hogy kap egy kis szeretetlöketet és leszáll az emberről? Mindenre ugrik, szóval bántja a lelkét, ha neki szólnak be. Kisebbségi komplexusos.


Ezenkívül mi baja lehet? Hogy lehetne rajta segíteni? Elég unalmas egy gyerek, de muszájnak érzem, nem szeretném a sorsára hagyni, mert csak jobban fog fájni neki és az életbe sem nagyon fog tudni beilleszkedni (ld. fél elmenni egyedül új helyekre, mint uszoda, sportterem, pedig sokszor hívtam).


Ti hogy segítenétek rajta? A helyében mit tennétek?



2012. szept. 7. 02:32
 1/3 anonim válasza:
nekem is van egy ilyen osztálytársam, sőt, 2, aki elég unalmas, és még ki is közösítík őket. hát, szerintem erre az a megoldás, h igen, foglalkozzunk velük. nem kell legjobb pajtizni velük, csak ha naponta azért megkérdezzük, h mizu velük, vagy vmi. szóval egyetlen megoldás a barátkozás. az is lehet, h csak jobban meg kell ismerni őt, és lehet, h egy tök jó fej.. vagy hát.. te tudod. ha ez sem vált be, akkor ő ilyen. ilyen kis nyomi. :/
2012. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért unalmas?
2012. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első: jólvan bauer csaba ennyire azért ne legyél érzékeny zavar hogy néha odamegy a molnár patrick érdeklődni irántad? mit kéne még csinálnia? ...
2012. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!