Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, hogy nyugalmi helyzetb...

Az baj, hogy nyugalmi helyzetben a fitymám a makkom alá 1 centivel tudom lehúzni de viszont álló helyzetben pedig csak a makk egy kis részéig?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az lemaradt hogy ez nagy baj?
2012. szept. 10. 16:15
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem rossz helyre irtad a kèrdèsed, de igen baj az a neve hogy fityma szūkūlet, keress fel vele egy orvost ès lehet hogy megmūtenek, de ez nem gàz , nem fog korlàtozni semmiben, csak legfeljebb nem tudsz rejszolni, engem nem zavarna
2012. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez komoly műtét vagy csak egy pici vágás vagy nem is tudom? És mit takar ez a műtét?
2012. szept. 10. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Jesus! Nekem tökre ugyan ez van :S de rejszolásnál nincs problémám. ÉN is várom a válaszokat!
2012. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom nem nagy műtét altatás nélküli, körülmetélnek azaz a fitymát levágják, igy csupasz lesz a makk, és normális méretet tud felvenni, mondjuk vannak nepcsoportok ahol a metélés bevett hagyomány, de az is lehet hogy nektek csak bemetszik, vagy tágitják.
2012. szept. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És milyen az vagy hol metszik be? És milyen a tágítás?
2012. szept. 12. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivan???????? ?i vagyok én zsidó, hogy körülmetéljenek ?

Inkább egész életemben szűz leszek :D

2012. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!