Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Másik városban...

Mit tegyek? Másik városban kell állásinterjúra mennem de félek hogy eltévedek mert nem ismerem a várost!

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz helyzetben vagyok mert behívtak állás interjúra a gond ott adódik hogy nem ismerem ki magam a városba ahova megyek. Bennem van mindig a félsz hogy eltévedek. Egyedül a párom tudna elvinni de sajna mindig akkor kapok időpontot mikor ő dolgozik. Így meg nehéz. Mit tegyek mert behívtak állásinterjúra, és félek hogy eltévedek ahova mennem kell.

2012. szept. 13. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed a Google-ban az adott város térképét. Megnézed rajta a busz, vagy a vonat állomás helyét, és hogy hova kell menned. A köztes útvonalat kinyomtatod, vagy leírod magadnak , így lesz térléped. Amúgy ha valakit megkérdezel, szívesen útba irányít.
2012. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, előtte jól utána kell járni. Megnézed magát a város térképét, betájolod magad, hogy hova érkezel először, és hova kell eljutnod.

Szerintem legegyszerűbb, ha megkérdezed itt közlekedés kategóriában, biztosan fognak segíteni. :D

2012. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha leírod hova kell menned, és azt, hogy busszal v vonattal mész-e és arról hol szállsz le, vagy ha azt sem tudod, akkor csak azt írd meg h hány órára mész és hogy hol laksz (honnan mész).

Na szolval akkor megnézem neked a dolgokat. Nem lehet annyira bonyolult, én még soha sehol ne tévedtem el, mert nem annyira bonyolult ám tájékozódni, csak meg kell jegyezned pár dolgot (vagy felírnod) ;)

2012. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló kedves és nagylelkű. Fogadd el tőle a segítséget. De magad is megpróbálkozhatsz azzal, amit mindenki javasolt.
2012. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!