Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszihológus vagy kineziológush...

Pszihológus vagy kineziológushoz menjek? azt olvastam valahol a kineziológia : mágia. árban kb egy.

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

nem mágia. ez butaság. csak egy másik módszer.

én azért mondanám a kinezológiát, mert mélyebbre nyúl, mint a pszichológus. persze mindkettőt kipróbálhatod, lehet, hogy valamelyik szimpatikusabb lesz.

2012. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz.
2012. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azt hittem a kineziológia hülyeség, nem ér semmit, csak pénz kidobás. De az önbizalmammal és ilyesmivel annyi gondom lett, hogy úgy döntöttem segítséget kérek.

A kineziológiához fordultam, mélyre 'belém ásott', nekem rengeteget segített. Igaz, a kezelést végig sírtam, de utána másnak éreztem magam. Megtanultam dolgokat, amiket alkalmazni tudok bármikor, egy-egy mondat is hatással volt rám.

Csak ámultam-bámultam, kellemeset csalódtam:)

Olyan mint a pszichológus, de mégis más, pszichológusnál még nem voltam, nehéz lenne összehasonlatani, de én csak ajánlani tudom a kineziológust!

2012. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fcsenike válasza:
Kineziológus is és pszichológus is csak akkor segít, ha te is akarsz magadon és odateszed magad. Kineziológus adhat tanácsot míg a pszichológus "csak" meghallgat és rávezethet a dolgokra. A kineziológus is ezt teszi, de ő segíthet is. Sokan leszólják, mert még új dolog itt, pedig már régóta elismert tudományág ez is.
2012. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!