Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves lány vagyok. és...

Bszandra kérdése:

13 éves lány vagyok. és énekelni szeretnék meg valami szinháznál dolgozni. Csak nem tudom milyen a hangom nem bírom értékelni valaki segít?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi alapján értékeljünk?
2012. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg vedd fel a hangod, tedd fel youtubera és linkeld be, akkor megmondjuk a véleményünket :D
2012. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de mivel evgyem fel a hangom?? mert a telefon az torzít.
2012. szept. 22. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz a telefon is, ha tehetséges vagy akkor abból ki fog derülni úgy is. Nyugodtan vedd fel!
2012. szept. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és skype-on vagy msn-en ha hallanád?? az nem lenne jobb??
2012. szept. 28. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs msn elérhetőségem. Amúgy tényleg yotube -ra kéne feltenni, ha nem jó akkor törlöd. Meg tudom mondani, hogy érdemes -e belekezdened mivel amatőr színjátszással és musical -ekkel foglalkoztam.


Egyébként ilyen helyekre, hogy bekerülj vagy nagy tehetségre vagy kapcsolatokra van szükség.


Eddig mit tettél, hogy fejleszd a tehetségedet?

Tévés tehetségkutató műsorokkal nem foglalkoztál?

2012. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
háát még nem voltam semilyen műsorban. csak musicalban szerepeltem de ott sem énekeltem csak mellékszereplő voltam.amúgy peddig a suliba az énektanárom mondta hogy fejleszem mert jó hangom van meg mindenki azt mondta. és amusicalaknél ahogy gyakoroltuk az énekeket mert ilyen korusba énekeltünk aztán egyasével és ott is az énektanár azt mondta hogy járjak hozzá énekelni mertfejleszteni kell és jó lesz mert szép hangom van.
2012. szept. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!